Brytyjska rodzina królewska nadała Meghan Markle niezwykły przydomek! Jest on związany z księżną Dianą!

Meghan Markle, księżna Diana - hołd oddany księżnej Dianie

Meghan Markle porównana do księżnej Diany?

Meghan Markle otrzymała niezwykły przydomek. Członkowie rodziny królewskiej porównali ją do nieżyjącej księżnej Diany. Jak na dworze brytyjskim nazywają żonę księcia Harry’ego?

 Meghan Markle jeszcze zanim została szczęśliwą żoną księcia Harry’ego, wzbudzała ogromne kontrowersje wśród fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Wielu z nich twierdziło, że amerykańska aktorka nie jest odpowiednią kandydatką na żonę brytyjskiego księcia. Byli również i tacy, których Maghan natychmiast zachwyciła. Jak wiadomo, po swoim ślubie Meghan Markle nadal jest na świeczniku mediów, szczególnie teraz, gdy spodziewa się swojego pierwszego dziecka z Harrym.

Entuzjaści brytyjskiego rodu królewskiego sugerowali wielokrotnie, że Meghan Markle od zawsze miała wielką obsesję na punkcie rodziny królewskiej. Zawsze podziwiała nieżyjącą matkę Harry’ego, księżną Dianę. Jej największym marzeniem było więc upodobnienie się choć w małym stopniu do uwielbianej przez Brytyjczyków Lady Di.

Okazuje się, że teraz, gdy Meghan weszła do rodziny królewskiej, jej członkowie dostrzegają w niej spore podobieństwo do Diany. Podobno księżna Sussexu jest nazywana na dworze królewskim Di Second.

Słyszałem, że księżną nazywa się Di 2, bo jest podobna do matki Harry’ego. To urocze – czytamy w Vanity Fair.

Niektórzy baczni obserwatorzy Meghan zauważyli, że piękna żona Harry’ego i księżna Diana mają podobny styl. Poza tym księżna Sussexu jest naturalna, spontaniczna i wyzwolona tak jak Diana. Meghan kocha modę, drogich projektantów, nie boi się kamer oraz szczerych wypowiedzi. Podobnie jak Diana również Meghan często łamie sztywne zasady królewskiego protokoły. Sytuacja wyraźnie przypomina czasy, w których medialnie królowała księżna Diana. Obecnie media nie spuszczają oka z ciężarnej Meghan Markle, która jest w nieustającym centrum uwagi tabloidów oraz paparazzi.

 Czy to jest dobre porównanie?

Meghan Markle w Anglii, a książę Harry? Umiera za nią z tęsknoty w Norwegii! Nie uwierzycie co zrobił

Książę Harry publicznie skomentował brzuch Meghan Markle. Nie pozostała mu dłużna. Goście oniemieli!

Królowa Elżbieta II straciła cierpliwość do Meghan Markle. Tak ostro nie wypowiadała się nawet o księżnej Dianie!


Książę Harry i Meghan Markle w białej kreacji w Natural History Museum

Książę Harry i Meghan Markle w białej kreacji w Natural History Museum

Meghan Markle i książę Harry na uroczystej gali

Meghan Markle i książę Harry na uroczystej gali

Meghan Markle i książę Harry wspierają prostytutki babanami

Meghan Markle i książę Harry wspierają prostytutki babanami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×