Szukaj

Meghan Markle wróciła na Instagram! Księżna Sussexu aktywowała swoje usunięte konto w sieci!

Meghan Markle Instagram oficjalny profil

Meghan Markle wróciła na Instagram

Oficjalny profil Meghan Markle na Instagramie znów aktywny. Księżna Sussexu po roku przerwy ponownie zalogowała się na swój profil. Czy wykazała się jakąś aktywnością w sieci?

Dlaczego Meghan Markle wróciła na Instagram?

Meghan Markle, w momencie w którym poślubiła księcia Harry’ego, musiała zrezygnować ze wszelkiej aktywności w mediach społecznościowych. Właśnie dlatego zamknęła swojego bloga The Tig, a także usunęła konto na Instagramie. Okazuje się jednak, że niedawno księżna zdecydowała się na niespodziewany ruch i ponownie aktywowała swój “zamrożony” profil.

Meghan jeszcze półtora roku temu była zapalonym użytkownikiem social mediów. Z każdym dniem zyskiwała nowych odbiorców z całego świata. Krótko przed tym, jak zawiesiła swoją działalność w sieci, miała około 3 milionów obserwujących. To właśnie z nimi pożegnała się w wyjątkowych słowach:

Dziękuję wszystkim zwolennikom The Tig! Od obserwujących do współtwórców, staliście się przyjaciółmi. To Wy sprawiliście, że ta społeczność jest tak wyjątkowa. Chociaż nie spotkałam się z większością z was, przez trzy lata czytałam Wasze komentarze, przytulając z daleka.

17 grudnia, po tygodniach nieobecności, księżna znów była dostępna w sieci. Jej konto na Instagramie było dostępne tylko przez godzinę. Po tym czasie księżna postanowiła je ponownie ukryć. Zapaleni fani Meghan twierdzą, że księżna nie wykazała się żadną aktywnością w sieci poza chwilowym zalogowaniem.

Nie wiadomo, dlaczego strona nagle została aktywowana, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że w zeszłym tygodniu zdjęcie księżnej wraz z projektantką Givenchy Claire Waight Keller i aktorką Rosamund Pike z British Fashion Awards zostało rzekomo usunięte po spekulacjach, że nie spełnia ono “królewskich standardów”.

Myślicie, że Meghan kiedyś złamie zasady panujące na królewskim dworze na tyle, że pewnego dnia powróci na Instagram na dobre? Dodajmy, że polityka portalu społecznościowego nie pozwala na usunięcie, a jedynie na dezaktywację profilu, która pozwala na ukrycie go wraz z całą zawartością w wyszukiwarkach internetowych.

Ale oszustwo! Meghan Markle nawet królową i Harry’ego chciała zrobić w balona!

Ciążowa wpadka Meghan Markle na miarę Złotej Maliny! Chyba za bardzo wczuła się w rolę

Oficjalne zdjęcie Meghan z Harrym i taka wpadka. Widzimy więcej niż powinniśmy


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×