Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Oficjalne wyjście rodziny królewskiej. Meghan Markle pierwszy raz wyglądała lepiej od Kate, ale i tak wszyscy patrzyli na ogromny ciążowy brzuszek księżnej

Księżna Kate, Meghan Markle, Książę Harry, Rodzina Królewska


Rodzina królewska świętuje Dzień Wspólnoty Narodów

Dziś, w drugi poniedziałek marca, jak co roku obchodzony jest dzień Wspólnoty Narodów. Jest to organizacja zrzeszająca państwa niegdyś należące do kolonialnego imperium brytyjskiego. Oficjalne obchody tego dnia mają miejsce w Opactwie Westminsterskim, jednej z najważniejszych katedr anglikańskich.

Główną osobistością, która jest głową całego wydarzenia, jest sama królowa Elżbieta II. W tym roku po raz pierwszy towarzyszyła jej Meghan Markle, narzeczona księcia Harry’ego. W ich towarzystwie znaleźć można było też między innymi księcia Williama z ciężarną księżną Kate czy księcia Karola z księżną Camillą. 

Królowa wydawała się być w idealnym humorze, jej uśmiech pięknie podkreślał jej fioletowy, wystawny kapelusz i płaszcz. Zdecydowanie najlepiej ubraną w królewskiej elicie była Meghan Markle, której połączenie czarnej sukienki z białym płaszczem od Amandy Walkeley dało świetny efekt. Za to księżna Kate przy reszcie towarzyszek wypadła dosyć blado i nudno – jako jedyna z kobiet zdecydowała się w całości na czerń od Beulah London. Pomimo skromnej stylizacji, i tak ciężko było nie zwrócić uwagi na jej sporych rozmiarów ciążowy brzuch.

A Wam jak podoba się styl Rodziny Królewskiej?

Wyciekły szczegóły z tajemniczej ceremonii Meghan Markle i księcia Harry’ego! Co na to królowa Elżbieta II?

Królowa Elżbieta II jest bezwzględna wobec Camilli. Księżna Diana byłaby dumna z jej odważnej decyzji

Ciężarna księżna Kate na jednym z ostatnich oficjalnych wyjść tuż przed porodem. Pokazała duży ciążowy brzuch w starym płaszczu

Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?Komentarzy: 5


Gość | 13 marca 2018, 16:08

Klasa Kate wypływa także w tym że łączy skromność naturalność i wdzięk. Oraz inteligencję. Nigdy nie przyćmiewa Wiliama. Tego nie można powiedzieć o Meghan. Chce być najlepsza a nic ciekawego sobą nie prezentuje. Wybiera to co najdroższe. Gwiazdeczka i tyle.


pani | 13 marca 2018, 09:57

Meghan jest bardzo piękna i szczupła, a Kate wygląda pięknie w ciąży. Teraz może Meghan wyszła lepiej od Kate, ale ona jak urodzi to i tak będzie nawet szczuplejsza od Meghan. Im to nawet iqacai nie jest potrzebne. A Kate to już w ogóle. Nie wiem jak ona to robi że po ciąży od razu taka szczupła.


Ania | 13 marca 2018, 08:48

Meghan wreszcie wygląda jak księżna.


Gość | 13 marca 2018, 00:00

Meghan, szykowna kobieta z klasą, to jest widoczne w gestach, ruchach i sposobie bycia


DavidsiP | 12 marca 2018, 18:59

Уникальная магнитная щетка для мытья окон.

Чистые окна с обеих сторон за мгновение!

Забудьте о сложностях и страхе при мытье окон. Экономьте время, силы, нервы, моющее средство.

Подробное описание и видео здесь – https://clck.ru/Cx6xJ


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×