Szukaj

Księżna Kate i Meghan Markle pojawiły się razem publicznie. To był wielki pojedynek na kreacje. Która wyglądała lepiej?

Księżna Kate i Meghan Markle pierwszy raz od premiery filmu dokumentalnego młodych Sussexów pojawiły się publicznie razem w Royal Albert Hall na corocznym Festiwalu Pamięci. Obie wyglądały zjawiskowo. Zobaczcie.
Księżna Meghan i księżna Kate podczas Festiwalu Pamięci

Księżna Meghan i księżna Kate podczas Festiwalu Pamięci

Księżna Kate i Meghan Markle od wielu miesięcy są bacznie obserwowane przez media i miłośników rodziny królewskiej, a wszystko za sprawą konfliktu, który rzekomo między nimi trwa oraz tego, że Kate próbowała pomóc Meghan w trudnej sytuacji, spowodowanej jej konfliktem z tabloidami, pisaliśmy o tym tutaj. Pierwszy raz od czasu upublicznienia filmu dokumentalnego o młodych Sussexach z ich podróży po Afryce, pojawiły się publicznie razem w Royal Albert Hall na corocznym Festiwal Pamięci. Obie wyglądały zjawiskowo. Która lepiej? Trudno ocenić.

Zobacz: Meghan Markle działa na księżną Kate jak płachta na byka. Wszystko wyszło po wspólnej wizycie na Wimbledonie

Księżna Kate i księżna Meghan w Royal Albert Hall na Festiwalu Pamięci – jak wyglądały?

Na imprezę Meghan włożyła elegancką czarną sukienkę typu fit z rozkloszowanym dołem i pięknym kołnierzem z tłoczonej we wzory tkaniny, w połączeniu z parą pięknych szpilek o wartości 621 funtów. Włosy zaczesała gładko i zrobiła delikatny makijaż. Nie da się ukryć, że wyglądała zjawiskowo.

View this post on Instagram

‪This evening The Duke and Duchess of Sussex accompanied Her Majesty The Queen and members of @TheRoyalFamily to the annual @RoyalBritishLegion Festival of Remembrance. This special event, which has taken place every year since 1923 at the @RoyalAlbertHall, commemorates all those who have lost their lives in conflicts.‬ • ‪This year’s Festival marked the 75th anniversary of a number of crucial battles of 1944, with a particular emphasis on the collaboration and friendship of the British, Commonwealth and Allied armies who fought them. A unique tribute was given to acknowledge those involved both past and present, culminating in a special parade of some of the last surviving veterans who fought and served in 1944.‬ • ‪Their Royal Highnesses, who last year attended their first Festival of Remembrance together, were honoured to once again pay tribute to all casualties of war and remember those that have made the ultimate sacrifice for their country.‬ ‪#FestivalOfRemembrance ‪#WeWillRememberThem‬ Photo © PA / Royal British Legion

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Księżna Kate także przybyła w ciemnej sukience, która podkreślała jej niezwykle szczupłą figurę. Granatową kreację uzupełniła dodatkami – czarnym paskiem, butami na wysokim obcasie i niezwykle modną w tym sezonie opaską na włosy. Makijaż zrobiła delikatny. Prezentowała się niezmiernie elegancko.

Zobacz: To, co Meghan Markle zrobiła księżnej Kate zasługuje na naganę! Księżna Sussexu już się tłumaczy!

Tegoroczny Festiwal Pamięci upamiętnił i uhonorował tych z Wielkiej Brytanii, Wspólnoty Narodów i aliantów, którzy umożliwili zwycięstwo w drugiej wojnie światowej, gdy walczyli razem 75 lat temu, tego wieczoru uhonorowano ich, wspominając tamte wydarzenia.

Księżna Meghan i książę Harry dołączyli do księcia Williama i księżnej Kate po raz pierwszy od czasu upublicznienia filmu dokumentalnego, w których Sussexowie mówili o swoich zmaganiach z życiem publicznym.

Harry i Meghan siedzieli w drugim rzędzie za premierem Borisem Johnsonem i jego dziewczyną Carrie, podczas gdy William i Kate siedzieli obok królowej w Royal Albert Hall w Londynie na Królewskim Festiwalu Pamięci Brytyjskiej Legii.

Urzędnicy pałacu nalegali, aby pokazać, że nie było nic niezwykłego w tym, że para siedziała tak daleko od siebie i wskazali, że podczas zeszłorocznej imprezy zajmowali takie same miejsca.

Dworzanie powiedzieli również, że Harry i Meghan przybyli osobno od Williama i Kate i nie zostali sfotografowani razem, ponieważ jest to zwyczajowe, biorąc pod uwagę, że członkowie rodziny królewskiej przybywają w kolejności na takie wydarzenia.

Zobacz: Księżna Kate najadła się wstydu na uroczystym wydarzeniu! Cały świat mówi o zachowaniu księżniczki Charlotte


Meghan Markle w czarnej sukience

Meghan Markle w czarnej sukience

Księżna Kate w Roya Albert Hall

Księżna Kate w Roya Albert Hall

Rodzina królewska w Royal Albert Hall na dniu pamięci

Rodzina królewska w Royal Albert Hall na dniu pamięci

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×