Szukaj

Fani w szoku, pałac milczy. Brukowiec odważył się opublikować sensacyjne informacje o księżnej Kate i Meghan Markle!

Meghan Markle i księżna Kate są w ciąży

Księżna Kate i Meghan Markle urodzą jednego dnia?

Plotki o ciążach w rodzinie królewskiej wracają na czołówki tabloidów jak bumerang. Co rusz słyszymy o przygotowaniach do kolejnego porodu księżnej Kate, a ostatnio także Meghan Markle. Teraz amerykańska prasa ma jeszcze bardziej sensacyjne doniesienia, z których wynika, że Meghan i Kate… urodzą w tym samym czasie!

Jeszcze nie tak dawno w mediach krążyły informacje o raczej wyssanym z palca konflikcie księżnej Kate i Meghan Markle. Żona księcia Williama podobno jest zazdrosna o względy swojej szwagierki, która uchodzi za ulubienicę królowej Elżbiety II. Podczas Wimbledonu teza ta została jednak obalona. Panie wyśmienicie spędziły czas w swoim towarzystwie.  Księżne dzieliły się swoimi wrażeniami, intensywnie gestykulowały, a z ich twarzy nie znikał uśmiech.

Nowa okładka magazynu InTouch ogłasza, że relacje księżnych poprawiły się, ponieważ obie spodziewają się dziecka. Zdaniem dziennikarzy, Meghan i Kate “urodzą w tym samym czasie”:

Kate i Meghan łączy pochodzenie mężczyzn, których poślubiły. Teraz łączy je także to, że są w ciąży – informuje magazyn.

Jak podkreśla redakcja, Markle ponoć chce urodzić w Stanach Zjednoczonych.

Nie da się jednak ukryć, że informacja o ciąży księżnych wydaje się być raczej fantazją dziennikarzy. Zwłaszcza, że informacji oficjalnie nie potwierdził pałac.

Niedawno także Meghan i Harry zostali zauważeni podczas lunchu w Dublinie. Oboje pili piwo. Zdecydowanie nie jest to coś, co robiła by przyszła mama spodziewająca się dziecka.

Nieoficjalne wyjście Meghan Markle i księżnej Kate! Te zdjęcia mówią wszystko o ich relacji!

Cała księżna Diana. Księżniczka Charlotte udowodniła, że ma w sobie więcej z Lady Di niż ktokolwiek inny w rodzinie królewskiej

Księżna Kate już nie ukrywa swojego bajecznego prezentu od Williama. Po porodzie wręczył jej coś bardzo drogiego. Zobaczcie jakie cudo!

 

 

 


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×