Szukaj

Wielki przełom w relacjach Meghan Markle z księżną Kate! Księżne swoim zachowaniem zaskoczyły wszystkie media!

Meghan Markle od samego początku nie była ulubienicą królowej Elżbiety II. Nowoczesna Amerykanka wniosła sporo zamieszania na brytyjski dwór. Podobno żona Harry'ego była powodem rodzinnych zatargów książęcych braci. Okazuje się, że relacje rodzinne na królewskim dworze nagle uległy ociepleniu.
Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Meghan Markle bez wątpienia stała się najciekawszą osobowością brytyjskiej rodziny królewskiej. Amerykanka z trudem odnalazła się w sztywnych ramach królewskiego protokołu, który nieustannie ignoruje wprowadzając nowe – szokujące wręcz – obyczaje. Książęta Sussexu tworzą jednak niezwykle udany związek, którego owocem jest upragniony synek Archie. Jeszcze przed porodem Meghan i Harry wyprowadzili się z pałacu Kensington, gdzie mieszkają William i Kate. Jak donosiły media, bracia mieli konflikt, którego powodem miała być Meghan.

Braterskie relacje między Williamem a Harrym były przez ostatnie miesiące bardzo napięte. Starszy z braci podobno nie do końca akceptował małżeństwo młodego. Podobnego zdania była księżna Kate, która raczej nie przepadała za Meghan. Harry miał żal do brata, że ten nie popiera jego małżeństwa, a szczególnie ukochanej amerykańskiej żony. Jak podają jednak brytyjskie media – topór wojenny między braćmi został zakopany. Również ich żony zapomniały o sporach, rozpoczęły nowy etap swojej znajomości.

Ten wielki przełom nastąpił po narodzinach pierwszego dziecka księcia Harry’ego i Meghan Markle. Mały hrabia Archie pogodził zwaśnione rody. Książęta Cambridge na wieść o nowym potomku rodziny królewskiej nie kryli swojej wielkiej radości:

Oczywiście jestem podekscytowany, absolutnie zachwycony i nie mogę się doczekać, by zobaczyć ich w ciągu najbliższych kilku dni, kiedy sprawy się uspokoją… Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że mogę powitać mojego brata w rodzicielskim społeczeństwie pozbawionym snu – powiedział książę William.

Książę William i księżna Kate tydzień po narodzinach chłopca udali się z wizytą do Meghan, która wraz z mężem mieszka obecnie w Frogmore Cottage w Windsorze. Spotkanie Kate z maluszkiem trwało kilka minut, jak donosi bowiem In Touch, Meghan nie dała Kate potrzymać Archiego, jednak atmosfera spotkania była bardzo rodzinna.

Meghan i Kate mają obecnie wspólne tematy. Dziecko sprawiło, że panie planują wspólne spotkania i pogaduszki o macierzyństwie. Poza tym William i Harry pragną, aby ich dzieci jak najszybciej się poznały.

Cieszycie się?

Zobacz: Wyciekły zaskakujące informacje na temat miejsca narodzin synka Meghan Markle! Media podały gdzie dokładnie urodził się hrabia Archie Harrison!

Zobacz: Meghan Markle doprowadziła księżną Kate do łez! Zachowała się bardzo brzydko. “Harry zadzwonił z przeprosinami”

Zobacz: Meghan Markle zdecydowała się na publiczne karmienie piersią! Na Wyspach wrze jak nigdy!


Meghan Markle, książę Harry, Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry, Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×