Szukaj

Pałac Kensington przerażony! Księżna Kate i Meghan Markle padły ofiarą okropnego ataku!

Księżna Kate Meghan Markle

Księżna Kate Meghan Markle

Meghan Markle i księżna Kate ofiarami internetowego hejtu

Księżna Kate i Meghan Markle padły ofiarami przerażającego internetowego hejtu. Do akcji musiał wkroczyć Pałac Kensington, którego pracownicy są wstrząśnięci falą nienawiści wymierzoną w obie księżne. Podjęli zdecydowane kroki by ochronić członków rodziny królewskiej i rozprawić się z hejterami.

Meghan Markleksiężna Kate padły ofiarami okropnej fali hejtu w sieci. Ich konflikt, który ciągnie się od kilku miesięcy, najwyraźniej zachęcił ludzi do wypisywania w sieci nieprzyjemnych komentarzy – ale takiej skali problemu nie spodziewał się nitk. Do akcji musiał wkroczyć Pałac Kensington, ponieważ pomiędzy niemiłymi inwektywami znaleziono nawet groźby śmierci. Hejterzy szczuli też na siebie fanów obu księżnych, nawołując ich do wzajemnego bojkotowania to jednej, to drugiej.

Pałac Kensington zawsze monitorował komentarze, ale to niesamowicie zajmująca praca. Mogą zablokować konkretne słowa, ale czasem to naprawdę poważne groźby. W ciągu ostatniego roku pojawiły się setki tysięcy komentarzy, w tym dwie, może trzy poważne groźby. Tym razem jest ich dużo więcej. Możesz kasować te komentarze, blokować ludzi, zgłosić to na policję – ale nie sposób tego kontrolować – wyjawia Hello
Do tej pory pracownicy dawali radę, ale w ostatnich miesiącach problem zrobił się tak gigantyczny, że zwrócili się o pomoc do zarządców Instagrama:
To się dzieje przez konflikt Megan kontra Kate, najgorsze rzeczy dzieją się między ich fanami. Kłótnie o to, która wygląda lepiej, która ubrała się bardziej odpowiednio, takie rzeczy potrafią na przykład wywołać serię personalnych ataków. To buduje paskudną atmosferę, a najgorsze jest to, że wszyscy mogą dołączyć – a konsekwencje ponosi rodzina królewska – dodaje źródło tabloidu
Myślicie, że ich starania coś dają?

Meghan Markle oraz księżna Kate mają wspólny sekret! Już wiadomo czemu brytyjskie księżne zawsze noszą torebki w lewej ręce! Robiła tak również księżna Diana!

Księżna Kate narzeka na macierzyństwo. Jej słowa mówią wiele na temat księcia Williama

Księżna Kate doniosła na syna! Podczas publicznego wystąpienia wyjawiła jego kosmiczny sekret!


Pocztówka Meghan Markle i księcia Harry'ego

Pocztówka Meghan Markle i księcia Harry'ego

Księżna Kate w czerwonym płaszczu i Meghan Markle w czarnym komplecie na świątecznej mszy

Księżna Kate w czerwonym płaszczu i Meghan Markle w czarnym komplecie na świątecznej mszy

Meghan Markle i książę Harry w Royal Albert Hall na pokazie Cirque de Soleil

Meghan Markle i książę Harry w Royal Albert Hall na pokazie Cirque de Soleil

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×