Szukaj

Nie zostawili suchej nitki na sukience Meghan Markle, a to był piękny hołd dla księżnej Diany! Ubrała się tak samo jak matka księcia Harry’ego!

Meghan Markle i księżna Diana

Meghan Markle ubrała się jak księżna Diana

Kiedy Meghan Markle w sobotę zadebiutowała podczas Trooping the Colour, świat był pod wrażeniem jej różowej sukienki z ramiączkami autorstwa Caroliny Herrery. Niektórzy fani rodziny królewskiej krytykowali debiutantkę za to, że pokazała zbyt dużą ilość ciała. Pojawiły się nawet głosy, że złamała ona w ten sposób królewski protokół. Mało kto jednak wie, że prawie identyczną sukienkę miała na sobie księżna Diana w 1987 roku.

Co prawda suknia Diany, zaprojektowana przez Catherine Walker, którą księżna nosiła w operze berlińskiej, od pasa w dół, jest zupełnie inna niż u 36-letniej księżnej, ale nie można zaprzeczyć, że bardotowy dekolt i rumiany kolor są bardzo podobne.

To nie pierwszy raz, kiedy Meghan w ten sposób złożyła hołd księżnej Dianie. Księżna Sussex podczas swojego wesela, gdy wraz z Harrym pojechali na przyjęcie w Frogmore House, założyła niebieski, kwadratowy pierścionek, ten sam, który niegdyś należał do Diany.

Brytyjskie media twierdziły, że kreacja Meghan była na tyle niestosowna, że uraziła samą królową Elżbietę II. Patrząc jednak na zdjęcia monarchini z ich ostatniej wspólnej wizyty w Cheshire, można odnieść zupełnie inne wrażenie.

Właśnie rozwiązano królewską tajemnicę! To dlatego Meghan Markle zawsze stoi za księżną Kate!

Książę Harry nie popisał się. Tuż przed ślubem wywinął taki sam numer jak książę Karol księżnej Dianie

Dumna jak paw Meghan Markle wybrała się w podróż z królową Elżbietą II. Księżna Kate może tylko pomarzyć o takim wyróżnieniu

Meghan Markle pokazała się w drugiej obłędnej sukni ślubnej! Istne szaleństwo zmysłów z pamiątką po księżnej Dianie w roli głównej!


Jesteś fanem księżnej Diany?

×