Szukaj

Ciężarna Meghan Markle ma za sobą nieprzyjemną rozmowę z księciem Karolem. Poszło o Archiego

Książę Karol, Meghan Markle

Książę Karol, Meghan Markle

Książę Karol i Meghan Markle mają za sobą bardzo trudną rozmowę. Poszło o Archiego. O czym rozmawiali i jakie padły argumenty?

Kiedy książę Karol ostatni raz widział swojego wnuka, chłopiec był niemowlęciem. Gdy rodzice Archiego, książę i księżna Sussexu, wylatywali z Wielkiej Brytanii, w listopadzie 2019 roku, zaledwie sześć miesięcy po narodzinach synka, przyszły król widział go po raz ostatni osobiście.

Karol widzi Archiego w rozmowie przez Zoom – wystarczy, by zobaczyć, że dorasta i teraz kiedy ma prawie dwa lata jest odbiciem młodego Harry’ego – mówi informator „Woman’s Day”. – Karol na starość staje się miękki i bardzo się wzrusza, gdy widzi na ekranie kępkę rudych włosów. Widok Archiego zabiera go z powrotem do dzieciństwa jego własnych chłopców.

72-letni Karol miał nadzieję, że jego syn wróci z 21-miesięcznym Archiem latem, na uroczystości odbywające się na królewskim dworze , w tym Trooping the Colour, setne urodziny księcia Filipa i odsłonięcie pomnika księżnej Diany w Pałacu Kensington 1 lipca, który został wykonany na zlecenie Harry’ego i jego brata księcia Williama.

Teraz jednak zostało potwierdzone, że jego młodszy syn będzie podróżował sam. Ciężarna Meghan i Archie pozostaną w nowym domu w Kalifornii. Co więcej, niedawna wiadomość, że Sussexowie spodziewają się drugiego dziecka, tylko sprawiła, że ​​Karol jeszcze bardziej desperacko chciał zobaczyć swojego wnuka – i zastanawiał się, kiedy w ogóle pozna nowego członka rodziny.

Książę Karol i Meghan mają za sobą trudną rozmowę

W związku z hospitalizacją Filipa i starzejącą się matką następca tronu bardzo pragnie, by jego rodzina zjednoczyła się, zanim będzie za późno. Postanowił porozmawiać z synową. Zadzwonił pod numer, który posiadają tylko członkowie rodziny królewskiej.

Karol żałuje, że jest tak daleko od młodszego syna Sussexów. Miał powiedzieć Meghan, że zabija dzieciństwo Archiego:

Będzie bardzo smutny, widząc dorastającego Archiego i nowe dziecko przez szklany ekran – twierdzi osoba z otoczenia Karola.

Informator Woman’s Day mówi, że książę Walii postrzega tę sytuację jako okrutną:

Nie staje się młodszy i pomimo jego sztywnego wychowania, ma szczególne miejsce w sercu dla wszystkich swoich wnuków – mówi informator.

Tego Sussexowie najwyraźniej nie pamiętają, bo nie kwapią się do tego, żeby Archie mógł spotkać się z dziadkiem i resztą rodziny. Informator mówi, że Karol przeprowadził trudną rozmowę z Meghan:

Przypomniał jej, że prawo napisane w 1717 roku mówi, że król ma pełną opiekę prawną nad małoletnimi wnukami – i chociaż obecna królowa uważa to tylko za formalność, on może sobie o tym zapisie przypomnieć, kiedy zostanie królem, a Markle nadal będzie utrudniała mu kontakt z synem Harry’ego.

(…) Jeśli książę Walii zostanie władcą Wielkiej Brytanii, to technicznie rzecz biorąc, będzie miał prawo do opieki na wszystkim swoimi wnukami.

Jak Meghan zareagowała na argumenty Karola? Z jej ust padło, że „to ona będzie decydowała, kto i kiedy spotyka się z jej dzieckiem”. Pewne jest, że rozmowa musiała być nieprzyjemna. Jakie odniosła skutki, dowiemy się pewnie niebawem.


Książę Karol, Meghan Markle, okładka Woman's Day

Książę Karol, Meghan Markle, okładka Woman's Day

Książę Karol i Meghan Markle

Książę Karol i Meghan Markle

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Jeśli to wszystko, co opisano, jest prawdą, to Meghan powinna udać się na leczenie psychiatryczne, bo ma najwyraźniej problemy ze sobą. Wygląda na to, ze postanowiłą zostać nieformalną królową, którą wszyscy o wszystko będą prosić a ona będzie miała ostateczną decyzję w każdej sprawie. Wyjście za mąż za członka rodziny królewskiej do czegoś zobowiązuje. To nie jest zwykła sobie rodzina. Widać, nie brała tego pod uwagę, przymroczona blaskiem królewskiej tiary. A teraz jeszcze bardziej odleciała. Szkoda dziecka, że jest separowane od swojej rodziny. To, ze jego mama ma kłopoty z ułożeniem sobie relacji z własną rodziną, nie powinno mieć wpływu na jej syna a jednak ma.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×