Szukaj

Po poronieniu zaczęły się kolejne problemy. Tabloid donosi o „najgorszej walce Meghan i Harry’ego”

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Megahn i Harry znowu znaleźli się na pierwszych stronach gazet, a to za sprawą odważnego wyznania Markle o utraconej ciąży. Tabloidy nie odpuszczają i pojawiły się nowe doniesienia o poronieniu.

Meghan Markle ogłosiła na łamach amerykańskiego dziennika, że w lipcu tego roku poroniła. Podzieliła się przejmującą historią w artykule dla New York Timesa. W szczerym i rozrywającym serce wyznaniu wyjaśniła, jak doszło do traumatycznego wydarzenia. Przebierała Archiego, kiedy poczuła nagły skurcz. Od razu wiedziała, że traci ciążę. Została zabrana do szpitala w Los Angeles, gdzie wspierał ją jej mąż, Harry. Przeżyciem postanowiła podzielić się kilka miesięcy później. Motywuje to tym, że poronienia są ciągle tematem tabu, a kobiety, których dotyka strata dziecka, nie mają odpowiedniej pomocy.

Za wyznanie to została nagrodzona pozytywnymi komentarzami różnych organizacji zajmujących się kobietami po podobnych przeżyciach. Sprawę komentował Pałac Buckingham, a książę Karol podobno mocno przeżył utratę ciąży przez synową. Nie milkną echa smutnej historii, a tabloidy rozwodzą się na temat konfliktu w związku Meghan i Harry’ego.

Wielka wojna Meghan i Harry’ego

Tabloidy rozpisują się o rozłamie w udanym dotąd związku Sussexów. Podają, że do Harry’ego dotarło, że Meghan mogła maczać palce w książce Finding Freedom. Oficjalnie odżegnuje się od tego, ale wyszło na jaw, że przekazywała pewne informacje pałacowe znajomym, którzy mieli kontakt z autorami skandalizującej publikacji. Książę odczuł to jako nadużycie zaufania. Jakby tego było mało, jego małżonka włączyła się w politykę i jawnie poparła Joe Bidena w wyborach, co jest na dworze królewskim niedopuszczalną praktyką, żeby mieszać się w politykę innych państw.

Do tego doszło poronienie. Harry mocno wspierał żonę w tym trudnym czasie. Jednak tabloid twierdzi, że zaczyna się mu przelewać czara goryczy i między małżonkami dochodzi do kłótni.

Meghan jest bardzo rozdrażniona ostatnimi wydarzeniami. Liczyła, że Harry będzie silniejszy w tym wszystkim – mówi informator z otoczenia pary.

Oprócz dramatu małżonków spowodowanego utratą dziecka magazyn podkreśla, że przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych mogła być błędem. Harry coraz częściej tęskni za rodziną i przestało mu się podobać ciągłe próbowanie, żeby zaistnieć w śmietance towarzyskiej Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo bulwarówka twierdzi, że Megahn nie może darować Kate, że ta przez pandemię i przejęcie wielu obowiązków stała się jeszcze bardziej lubiana. Podobno wyzłośliwia się na mężu, drwiąc z jego dawnej zażyłości z bratową.

W świetle tych doniesień można uznać, że Harry i Meghan nie radzą sobie już z udźwignięciem wszystkich wydarzeń, których się stali uczestnikami. Czyżby szykowało się spektakularne rozstanie?


Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×