Wirtualna Polska

Nowe oświadczenie Meghan i Harry’ego. Zdradzili kolejny krok. Księżna walczyła o to od lat!

Nowe oświadczenie Meghan i Harry’ego. Zdradzili kolejny krok. Księżna walczyła o to od lat!

Meghan i Harry

Meghan Markle i książę Harry cały czas prowadzą swoją fundację Archwell. Małżonkowie właśnie opublikowali oświadczenie dotyczące kolejnej współpracy. Księżna walczyła o to od dziecka.

Wirtualna Polska

Meghan Markle i książę Harry to członkowie rodziny królewskiej, którzy wzbudzają ogromne zainteresowanie swoimi odważnymi decyzjami. Pierwszą z nich po kilku latach spędzonych w Londynie, była rezygnacja z funkcji na królewskim dworze. Małżonkowie trzy lata temu spakowali walizki i postanowili zamieszkać w USA. Tam długo starali się wieść spokojniejsze życie, ale po tym, jak zaczęli ujawniać prawdziwe powody rezygnacji z życia za murami pałacu, znowu zrobiło się o nich głośno.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Niechęć Brytyjczyków do Meghan Markle

Meghan nigdy nie była ulubienicą Brytyjczyków, a zwłaszcza tamtejszej prasy. Wielokrotnie była porównywana do Kate, która uchodzi za ideał przyszłej królowej i w każdym zestawieniu niestety wypadała dla poddanych blado. Celebrytka, Amerykanka i rozwódka nie była bowiem według nich idealną kandydatką na żonę dla księcia Harry’ego.

Małżonkowie, aby móc żyć spokojniej, przeprowadzili się do USA. Pierwszym co zrobili po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych było między innymi założenie własnej fundacji Archwell. W związku ze swoją działalnością właśnie wydali oświadczenie.

Meghan i Harry wydali oświadczenie. Dotyczy ich fundacji

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Meghan i Harry w 2020 roku założyli fundację, której nadali nazwę Archwell na cześć swojego syna. Angażuje się ona różne akcje charytatywne, w związku z czym na stronie pojawiło się oświadczenie o kolejnej współpracy, którą rozpoczynają Sussexowie. Zamierzają wspierać organizację Equimundo. Jej celem jest to, aby zaangażować chłopców i mężczyzn do tego, aby byli sojusznikami w walce o równość płci.

Dane z 2023 r. pokazują, że mężczyźni są coraz bardziej zaangażowani w opiekę i chcieliby zwiększyć swoją pracę opiekuńczą w domu, chociaż głęboko zakorzenione normy społeczne oraz brak wspierających polityk i struktur władzy zniechęcają ich do tego. Raport uznaje pracę opiekuńczą za podstawę społeczeństwa i wzywa do dalszych postępów w kierunku równości płci. Podkreśla również potrzebę reprezentacji medialnej, która normalizuje role opiekuńcze mężczyzn. Archewell z dumą wspiera ten raport, a także ciągłą pracę Equimundo na rzecz promowania równości płci na całym świecie- brzmi oświadczenie na stronie fundacji Archwell.

Chociaż ostatnie współprace komercyjne Sussexów legły w gruzach, to widać, że działalność charytatywna ma się całkiem dobrze i małżonkowie angażują się w kolejne ważne dla nich projekty.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Meghan Markle napisała list do producenta płynu do naczyń

Zapewne szczególnie ważne jest to dla Meghan, która od dziecka jawi się jako aktywistka walcząca o równość płci. Przypomnijmy, że jako mało dziewczynka wysłała list do producenta płynu do naczyń, który twierdził w telewizyjnej reklamie, że jedynie kobiety walczą z plamami.

Wirtualna Polska

Myślę, że to sprawia, że chłopcy dorosną, myśląc, że dziewczyny są od nich gorsze. Jeśli zobaczysz w telewizji lub w innym miejscu coś, co ci się nie podoba lub cię uraziło, napisz listy i wyślij je do właściwych osób, a naprawdę możesz coś zmienić — nie tylko siebie, lecz także wielu innych ludzi – mówiła jako 12-latka.

Dzięki jej interwencji reklama została zmieniona.


Meghan Markle

NEW YORK, NEW YORK - MAY 16: Prince Harry, Duke of Sussex and Meghan, The Duchess of Sussex attend the Ms. Foundation Women of Vision Awards: Celebrating Generations of Progress & Power at Ziegfeld Ballroom on May 16, 2023 in New York City. (Photo by Kevin Mazur/Getty Images Ms. Foundation for Women)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Harry i Meghan - pierwszy taniec

Harry i Meghan - pierwszy taniec

Harry i Meghan - pierwszy taniec

Harry i Meghan - pierwszy taniec

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×