Pałac Buckingham ma problem! Do sieci wyciekły niepublikowane zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego!

Meghan Markle, książę Harry ślub

Meghan Markle, książę Harry ślub

Niecały miesiąc temu minął rok od ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego. Teraz do sieci trafiają niepublikowane wcześniej zdjęcia z ceremonii! Jedno z nich jest wyjątkowo piękne i poruszające. Wtulona w księcia aktorka jest wniebowzięta! 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego nazwać można wydarzeniem roku 2018. Transmitowana 19 maja w telewizjach na całym świecie ceremonia przyciągnęła przed telewizory kilkaset milionów ludzi. Nikt nie spodziewał się, że wybranka młodszego z braci może być popularniejsza niż także uwielbiana księżna Kate.

Poznali się w lipcu 2016 roku, a uczucie jakie ich łączy ukrywali do listopada. Potem pojawiły się oficjalne stanowiska potwierdzające, że amerykańska aktorka i następca brytyjskiego tronu są parą. Po niespełna dwóch latach pobrali się, by rok później przywitać na świecie swoje pierwsze dziecko! Choć mało kto dawał im szanse, pokazali światu, że miłość jest najsilniejsza i żadnej przeszkody nie stanowi imprezowa przeszłość mężczyzny, czy rozwód kobiety. Nic więc dziwnego, że stale są na językach niemalże wszystkich, a paparazzi i jak się okazuje hakerzy polują na ich wspólne zdjęcia.

Do mediów trafiły bowiem niepublikowane wcześniej, niewyretuszowane fotografie ze ślubu książąt. Na jednym z nich widać jak siedząc na schodach – zapewne przed kościołem – Meghan wtula się w męża i tryska szczęściem. Choć zdjęcie śliczne, Pałac Buckingham ma niemały problem. Nikt bowiem nie był przygotowany na takie ataki, a kto wie, co skrywają na swoich komputerach i aparatach królewscy pracownicy…

Meghan Markle ponownie łamie zasady! Hrabia Archie ma nowoczesny wózek za grosze! Księżna Kate na taką taniochę nigdy by nie spojrzała!

Meghan Markle czuła miętę do Davida Beckhama! Historia sprzed lat wyszła na światło dzienne! Będzie skandal?

Meghan Markle wkurzyła królową Elżbietę II do tego stopnia, że ta postanowiła się jej pozbyć. Dostanie bilet w jedną stronę?


Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle - ślub

Książę Harry i Meghan Markle - ślub

Książę Harry i Meghan Markle - sesja ślubna

Książę Harry i Meghan Markle - sesja ślubna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×