Szukaj

Meghan z Harrym w pierwszej oficjalnej sesji po Megxicie. Jako księżna nie mogłaby włożyć takiej kreacji

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i książę Harry w sesji magazynu Time. Sussexowie na pierwszym oficjalnym zdjęciu po opuszczeniu rodziny królewskiej. Fotografia promuje ważne przedsięwzięcie, którego małżonkowie zostali gospodarzami.

Odejście Meghan Markle i księcia Harry’ego z brytyjskiej rodziny królewskiej odbiło się szerokim echem w mediach na całym świecie. Na fali Megxitu kolorowa prasa zdążyła już wykreować kilka skandali, których bohaterami byli Sussexowie i ich bliscy.

Póki co Meghan i Harry nie skomentowali doniesień tabloidów. Zapewnili jednak swoich fanów, że odcinają się od wszystkich plotek i nie planują żadnej współpracy z magazynami, które szargają ich dobre imię dla własnych korzyści. Są jednak pisma, które cieszą się uznaniem w oczach wnuka królowej Elżbiety II i jego małżonki.

Meghan Markle i książę Harry w oficjalnej sesji magazynu Time

Jedną z ulubionych gazet książąt Sussexu jest Time. Tygodnik ukazuje się na rynku nieprzerwanie od 1923 roku i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród czytelników. Według oficjalnych danych sprzedażowych ma największy nakład spośród amerykańskich pism społeczno-politycznych.

Na łamach najnowszego wydania zamieszczono nową fotografię Meghan i Harry’ego, która jest pierwszą oficjalną po ich wyprowadzce z Londynu. Oszałamiające, czarno-białe zdjęcie zostało zrobione przez cenionego artystę – Matta Stylesa. Możemy na nim podziwiać małżonków w eleganckich strojach.

Markle zapozowała w kreacji, na którą nie mogłaby pozwolić sobie, będąc aktywnie działającą księżną. Była gwiazda serialu Suits wystąpiła w garniturze. Pod czarną marynarkę włożyła biały t-shirt. Zrezygnowała z dodatków, jedynie pozostawiając swój ulubiony zegarek i pierścionki, które otrzymała od ukochanego. Na fotografii sprawia wrażenie zrelaksowanej i rozbawionej, co pozwala przypuszczać, że na planie panowała ciepła atmosfera.

Księżna opiera rękę na nodze swojego eleganckiego męża. Książę, również ubrany w garnitur, siedzi na poręczy krzesła i obejmując jedną ręką żonę, uśmiecha się do fotografa.

TIME100 Talks – Meghan i Harry prowadzącymi wydarzenie

Zdjęcie zostało zrobione w celu promocji projektu TIME100 Talks, który 20 października poprowadzą Harry i Meghan. W prestiżowym, wirtualnym przedsięwzięciu udział wezmą liderzy z wielu dziedzin, wśród nich współzałożyciel Reddit — Alexis Ohanian oraz jego żona, a prywatnie przyjaciółka Meghan i Harry’ego – Serena William.

Książę i Księżna powitają i pożegnają uczestników projektu, poprowadzą rozmowy i omówią tworzenie bezpiecznych, godnych zaufania i współczujących społeczności internetowych z redaktorem naczelnym TIME i CEO Edwardem Felsenthalem – informuje redakcja „Time”.

Dlaczego akurat to właśnie Harry’emu i Meghan powierzono rolę gospodarzy?

Książę i księżna Sussexu, oboje wyróżnieni w rankingu TIME100, są jednymi z najbardziej wpływowych postaci na świecie. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z nimi w celu nagłośnienia i zwrócenia uwagi na rzeczywiste rozwiązania niektórych z najpilniejszych problemów naszych czasów – powiedział Dan Macsai, redaktor naczelny pisma i dyrektor redakcyjny TIME100.

Jak wam się podoba pierwsza oficjalna sesja Sussexów „na wolności”? W galerii przypominamy zdjęcia z innych wystąpień pary po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych.


Książę Harry i Meghan Markle w sesji TIME

Książę Harry i Meghan Markle w sesji TIME

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×