Meghan i Harry urządzili karczemną awanturę w miejscu publicznym. To, co książę zrobił na koniec, przyprawia o ciarki żenady. Wstyd!

Książę Harry, Meghan Markle

Książę Harry, Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry urządzili w restauracji niezłe przedstawienie. Goście byli zażenowani ich zachowaniem. Jak tak można?!

Meghan Markle książę Harry stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Ich związek od początku budził wiele emocji. Nie dość, że Meghan była po rozwodzie, to na dodatek jest Amerykanką i byłą aktorką. Wielu konserwatywnych Brytyjczyków nie mogło się z tym pogodzić, tak jak zresztą niektórzy członkowie dynastii Windsorów.

Przed dwoma laty małżonkowie, w następstwie konfliktów z resztą royalsów, opuścili Zjednoczone Królestwo i na stałe przeprowadzili się na Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Głośnym echem odbił się ich wywiad dla Oprah Winfrey. W jego trakcie nie szczędzili gorzkich słów pod adresem krewnych, zarzucając im złe traktowanie, a nawet rasizm.

Sussexowie, choć stale podkreślają, że nie chcą znajdować się na świeczniku, raz po raz są bohaterami kolejnych skandali. Media regularnie rozpisują się o kryzysach w ich małżeństwie, a także o porywczym charakterze żony Harry’ego.

Meghan Markle i książę Harry urządzili awanturę w restauracji

Serwis internetowy New Idea, powołując się na informatora, zrelacjonował kuriozalne sceny z udziałem Meghan i Harry’ego, do których doszło w restauracji w Kalifornii.

Najpierw miło spędzali czas, rozmawiając nad kurczakiem tandoori o dzieciach, szkole i wyborach w USA. Typowa rozmowa męża z żoną, ale potem nagle między nimi pojawił się chłód – zaczęło opowieść źródło.

Po chwili jednak książęta zaczęli drzeć ze sobą koty, po czym syn króla Karola III wstał i po prostu zostawił partnerkę w lokalu.

On nagle wstał i wyszedł, pozostawiając Meghan i innych klientów restauracji w zdumieniu. To mała restauracja i trudno nie zauważyć, kiedy ktoś się kłóci – uzupełnił informator.

Według sugestii zachodniego portalu powodem kłótni było to, że Meghan wciąż bezskutecznie lobbuje na rzecz tego, aby Jego Królewska Mość nie pozbawił tytułów książęcych jej dzieci: Lilibet oraz Archiego.

Nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy te plotki są prawdziwe, lecz jedno jest pewne – Sussexowie muszą się liczyć z kolejną porcją plotek o ich rozwodzie.


Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Meghan Markle w biżuterii księżnej Diany

Meghan Markle w biżuterii księżnej Diany

Meghan Markle w biżuterii księżnej Diany

Meghan Markle w biżuterii księżnej Diany

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ona jest okropną, toksyczną kłamczuchą. Ale, że wyszedł?No nie wiem… Może sobie przypomniał, że żelazka nie wyłączył…

 • Gość pisze:

  Jak on się z nią rozwiedzie to ona napisze o tym z 10 książek i histeria przebije polską petarde 🙂

 • Gość pisze:

  „Komentarze zawierające wulgaryzmy, oraz sformułowania obraźliwe ze względu na płeć, rasę, narodowość, wyznanie, orientację lub łamiące prawo – nie będą publikowane.” – zastanawiający jest brak konsekwencji administratorów. Po co tworzyć zasady, których naie przestrzegają ci, którzy je tworzą?

  • Gość pisze:

   Masz rację, wszystkie komentarze karynek/karynki fanki meg i rudego, które obrażają ludzi z powodu swoich patoidoli nie powinny się pojawiac.

  • Gość pisze:

   Żaden obraźliwy komentarz nie powinien się tu znaleźć. Nie ma znaczenia, kto jest jego autorem i czyim jest fanem! Komentarze określają tych, którzy je piszą, a nie tych, których dotyczą. 🙂

  • Gość pisze:

   Tyle się tu już naprodukowałaś i co lepiej ci, poprawiło ci się jakoś czy nadal twoje marne życie nie nabrało sensu? 😂

  • Gość pisze:

   Obraźliwe są tylko komentarze karynek, fanek patocelebrytow. Komentarze na temat ich scierowatej patoidolki to fakty 🙂
   Ja takze mam nadzieję, że karynki wreszcie xamilkna i zajmą się swoim marnym życiem, tylko dno dna lubi patologie

  • Gość pisze:

   Jeśli twój komentarz o teści: „Komentarze na temat ich scierowatej patoidolki to fakty”, to w myśl twojej pokręconej logiki moje stwierdzenie, ze jesteś koszmarnie głupia i bardzo źle wychowana, też jest faktem. 🙂 🙂 🙂

  • Gość pisze:

   Nie, to nie jest fakt, ponieważ karynki, fanki scierowatej patocelebrytki nie mają prawa głosu.
   Koszmarnie głupia i źle wychowana to ty jesteś, gdyby tak nie było to nie szczekalabys z powodu byle wycieraczki.

  • Gość pisze:

   Jedyną przyczyną, z powodu której się wypowiadam, są twoje niewybredne komentarze, pisane rynsztokowym językiem. Meghan Markle mnie nie interesuje. Poza tym- to nie ty decydujesz, kto i na jaki temat ma prawo się wypowiadać. Przerośnięte ego, mam na myśli twoje, należy leczyć. Obnoszenie się z chorobą nie jest w dobrym tonie. Po ludzku współczuję ci schorzenia, ale nie zamierzam tolerować twojego chamstwa. 🙂 I nie odpisuj, bo skompromitujesz się jeszcze bardziej.

  • Gość pisze:

   Dziewczyny nie dawajcie tej amebie umysłowej satysfakcji że jest partnerem do dyskusji, z pensjonariuszką Tworek i tak nikt nie wygra. Najlepiej nic nie komentować, niech dalej prowadzi ten durny dialog sama ze sobą, jak zwykle.

  • Gość pisze:

   10.18 to się nie wypowiadaj rynsztokowa panienko, nikogo nie obchodzi twoja opinia.
   Piszę takim językiem aby coś takiego jak ty, zrozumialo, ale jak widać to cie przerasta.
   Chamstwo to ciebie wychowalo, najwyraźniej w budzie, skoro szczekasz i szczekasz.
   Tak, leczenie się należy tobie i innym karynkom, a teraz wracaj do swojej patologii, dyskusje z ludźmi na poziomie to nie twoj poziom.

  • Gość pisze:

   Masz rację, Tworki to jedyne odpowiedniej miejsce dla fanek zezowatej wywloki.
   Ale ja i tak będę dyskutować z tymi debilkami, jej fankami, niech patologia wie, że nie ma tu dla nich miejsca :)))

 • Gość pisze:

  Meghan jest wegetarianką, więc kurczak tandoori raczej odpada…

 • Gość pisze:

  Przecież to było na pokaz. Pewnie już o nich mało pisali

 • Gość pisze:

  Nie podniecajcie się tak karyny.
  Bezpośrednia relacja po pobycie w tej. restauracji nieco się różni od wersji australijskuegi szmatlawca:)))))

  „Meghan i Harry na randce. Ostatnio przyłapano ich w restauracji o wymownej nazwie „The Duchess” („Księżna”). Para podobno pojawiła się w tym miejscu pierwszy raz i mimo, że nie rezerwowała stolika, szybko znalazła usytuowany w ustronnej części lokalu.

  Przez cały wieczór wykazywała się niezwykłą klasą wobec pracującego tam personelu, a na kolację nie zamówili żadnego wyszukanego dania, a kuszącego kurczaka tandoori.

  Informator serwisu twierdzi, że goście znajdujący się w restauracji dali parze dużo swobody i uszanowali fakt, że była tam zupełnie prywatnie. – Nikt do nich nie podchodził. Nawet, jeśli ktoś ich rozpoznał, nie dał tego po sobie znać – dodał. Wyjawił też, że Harry i Meghan byli „uroczymi klientami”.

  • Gość pisze:

   Karyny to fanki meg, nikt inny nie lubi tego starego, wytartego ścierwa.
   Tak to sobie tłumacz, karynko :)) nikt normalny nie nazwałby zezowatej urocza ani nie okazlby jej szacunku. Kop w stary zad, to jedyne na co toto zasługuje :)))
   I co dostanie, w końcu debilka zadarla z kim nie powinna :))

 • Gość pisze:

  Powinien na pożegnanie kopnac ja w starą i tłustą d***e, a potem wrócić do rodziny i na kolanach błagać o wybaczenie.

 • Gość pisze:

  Żenada to jest to małżeństwo.
  Może wreszcie rudy zaczyna rozumieć, że poslubil coś czym inni wycierali podłogi.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×