Szukaj

Przed samym porodem wybuchła kolejna afera z ciężarną Megana Markle w roli głównej! Nie uwierzycie o co poszło tym razem!

Instagram Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry ukradli konto na Instagramie?

Meghan Markle i książę Harry zostali posądzeni o kradzież konta na Instagramie. O prawa do nicku ubiega się 55-letni internauta. Co na to rodzina królewska?

Cały świat z wielką uwagą śledzi ostatnio każdy ruch ciężarnej Meghan Marke i księcia Harry’ego wyczekując na narodziny ich pierwszego dziecka. Zgodnie z wyliczeniami portali zagranicznych. Meghan zostanie mamą już niebawem. Niestety okoliczności jakie zaistniały ostatnio wokół małżonków raczej nie sprzyjają miłej atmosferze na królewskim dworze brytyjskim. Powodem nowych rewelacji jest rzekoma kradzież, której miała się dopuścić ciężarna księżna z małżonkiem.

Jak poinformowały zagraniczne portale, pięknej księżnej Sussexu i jej mężowi zarzuca się kradzież nowo otwartego przez nich konta na Instagramie! Okazało się bowiem, że profil pary książęcej należy do innej osoby! Podobno Meghan i Harry po prostu przywłaszczyli sobie internetowy nick.

Warto wspomnieć, że konto na Instagramie Meghan Markle i ksiecia Harry’ego – SussexRoyal w ciągu kilku dni stało się hitem internetu zdobywając przez kilka godzin blisko 4 mln obserwujących, czym pobiło rekord Guinnessa na Instagramie!

Sprawa stała się jednak powodem do burzy medialnej, bowiem jak informują zagraniczne serwisy – małżonkowie ukradli konto 55-letniemu Kevinowi Keileyemu, który rzekomo od kilku jest był właścicielem nicku SussexRoyal. Kevin nie korzystał jednak z konta, jedynie jak sam stwierdził za jego pośrednictwem podglądał tylko wielki świat. Zatem zdaniem Internauty Sussex to nazwa stanu w którym mieszka, a Royal oznacza jego ulubiony klub piłkarski.

Kevin o tym procederze dowiedział się od swojego syna, następnie w wywiadzie dla BBC powiedział, że jego nazwa nagle z sussexroyal zmieniła się w sussexroyal. Brak kontaktu w tej sprawie ze strony rzecznika prasowego rodziny królewskiej mężczyzna uznał za potwierdzenie kradzieży:

Miałem to konto przez kilka lat. To nie było miłe! – wyjawił zasmucony Kevin w Page Six.

Fani Meghan Markle są przekonani, że to właśnie na nowym Instagramie książęca para po raz pierwszy pokaże swoje dziecko! Co na to Kevin? Jeszcze nie wiadomo, jednak prawdopodobnie mężczyzna zamierza powalczyć o wyjaśnienie sprawy, być może nawet skieruje temat do sądu.

Co o tym myślicie?

View this post on Instagram

The Duke of Sussex has proudly been patron of UK based organization Well Child since 2007. Over 100,000 children and young people are living with serious illness or exceptional health needs across the UK. Many spend months, even years in hospital vs at home because there is no support enabling them to leave. Well Child’s vision is for every child and young person living with serious health needs to have the best chance to thrive properly supported at home with their families. Both the Duke and Duchess attended the Well Child Awards in the winter of 2018, supporting the incredible families and children who benefit from the Well Child programs. For those who have inquired, The Duke and Duchess of Sussex ask that you consider supporting @wellchild and three other select charities in lieu of sending baby gifts for their upcoming arrival. Thank you for the support and kindness! Photos via: @wellchild #worldhealthday

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Zalana łzami Meghan Markle zaszantażowała księcia Harry’ego?! Wybuchła ostra małżeńska awantura!

Stare zdjęcia z wakacji Meghan Markle i księcia Harry’ego podbijają sieć! Tak spędzali czas zanim wzięli królewski ślub!

Meghan Markle odrzuciła pomoc od księżnej Kate. To mogła być ich ostatnia szansa na pogodzenie się


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×