Meghan i Harry staną przed sądem! Rodzina wystosowała akt oskarżenia po głośnych zwierzeniach

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry staną przed sądem. Rodzina nie wytrzymała po ich zwierzeniach i postanowiła skierować sprawę do sądu. Jest akt oskarżenia. 

Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję o tym, by usunąć się w cień i raz na zawsze zrezygnować ze swoich funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Od ponad dwóch lat mieszkają razem z dziećmi w USA. Małżonkowie za murami pałacu mierzyli się z wieloma problemami. Dopiero rok po wyjeździe z Londynu udzielili wywiadu, w którym mówili o rasizmie, a także konfliktach z członkami rodu Windsorów.

Sussexowie nie kryją już tego, jak traktowała ich rodzina. Harry napisał pamiętnik przepełniony wspomnieniami, którego premiera odbyła się 10 stycznia. Wcześniej jednak fani royalsów mogli zobaczyć na Netflixie film dokumentalny Harry i Meghan.

Meghan i Harry publicznie zwierzyli się ze swoich problemów i nie oszczędzili nie tylko członków rodu Windosorów, ale także rodziny Markle, która mocno zaszła im za skórę. Sporo pretensji mieli do ojca Meghan, ale także do przyrodniej siostry księżnej. Teraz za swoje zwierzenia staną przed sądem.

Meghan i Harry staną przed sądem za to, co powiedzieli o rodzinie

Meghan i Harry nie mieli najlepszych relacji z Windsorami, czego nie ukrywali od samego początku. Przed ich ślubem księżna weszła także w konflikt ze swoim ojcem i starszym przyrodnim rodzeństwem. Okazuje się, że Samantha Markle postanowiła skierować sprawę do sądu, przez co Sussexowie mogą mieć problemy ze względu na swoje zwierzenia. Chodzi jej konkretnie o to, że żona Harry’ego wyznała „złośliwie i fałszywie” w wywiadzie, którego udzieliła Oprah Winfrey, że jest jedynaczką.

Powódka – która cierpi na stwardnienie rozsiane i jest przykuta do wózka inwalidzkiego – wnosi powództwo o zniesławienie w oparciu o ewidentnie fałszywe i złośliwe wypowiedzi jej przyrodniej siostry do odbiorców na całym świecie, w tym około 50 milionów ludzi w 17 krajach, którzy oglądali wywiad, który Oprah Winfrey przeprowadziła z oskarżoną, Meghan Markle i jej mężem, księciem Harrym. Meghan, która pojawiła się wraz z księciem Harrym na okładce corocznego artykułu Time Magazine „Najbardziej wpływowi ludzie świata”, publikowała i rozpowszechniała fałszywe i złośliwe kłamstwa mające na celu zniszczenie reputacji powódki i które naraziły ją na upokorzenie i wstyd w skali światowej – brzmi część pozwu cytowana przez zagraniczną prasę.

Młodszy syn króla Karola III i jego żona złożyli do sądu wniosek o odstąpienie składania zeznań, ale sąd na Florydzie oddalił wniosek. Oznacza to, że będą musieli stawić się na sali rozpraw i opowiedzieć o swoich relacjach z Samanthą. Thomas Markle, czyli ojciec Meghan już dawno zapowiedział, że jeżeli dojdzie do spotkania w sądzie, to stanie po stornie swojej starszej córki i zechce pogrążyć żonę Harry’ego.


Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle krytykuje Meghan Markle

Samantha Markle krytykuje Meghan Markle

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ostrzegała rodzinę królewską co zrobiła ze swoją rodziną i zrobi to samo z rodziną królewską. Wychodzi na to że prawdę powiedziała. Ma rację i niech w końcu utemperuje siostrę Meghan i Harrego.

 • Gość pisze:

  Pomijając to, ile Meghan ma za uszami, to Samantha jest osobą poważnie zaburzoną. Ponieważ twierdzi też, że Meghan miała korzystać z „potężnych zasobów public relations rodziny królewskiej” do rozpowszechniania „kłamstw na całym świecie” na temat jej i ich ojca. Żąda oczywiście odszkodowania. Następny jej krok może polegać na tym, że pozwie Karola III, który być może owe zasoby udostępnił. 🙂 Trudno traktować ją poważnie i trudno też dziwić się, Meghan, że ma z nią, delikatnie mówiąc, nie najcieplejsze relacje.

  • Gość pisze:

   Czyli niczym nie różni się od meg, może oprócz tego, że Samantha jest ciężko chora, więc nie ma innych możliwości zarobkowych niż takie kosztem meg 🙂
   A ponieważ zezowata wywloka z kłamstw i szkalowania innych zrobiła sobie sposób na życie i zarabianie pieniędzy to nikt nie będzie jej współczul 🙂

  • Gość pisze:

   8 lutego 2023 o 21:12
   Psycholka zocha znowu rzyga po forum

  • Gość pisze:

   Rzygi swojej starej – psycholki zochy, widujesz w lustrze 🙂

  • Gość pisze:

   Wątek rozpoczyna rzeczowy komentarz! Wyważony i napisany w obiektywnym tonie, a najważniejsze nie obrażający nikogo. A pod spodem (o 21:12) odpowiedź, która nie ma z nim nic wspólnego. Ot, ktoś wylał w mało wybrednym tonie swoje frustracje.

  • Gość pisze:

   o 21:12,o 21:35
   Zocha, sama za siebie się wstydzisz? 🙂 🙂 🙂 Powinnaś być z siebie dumna! Stajesz się sławna- ty i twój prostacki bełkot. 🙂

  • Gość pisze:

   21.59 Nie wątpię, że zocha, czyli twoja stara sie wstydzi. Pewnie biedna oczekiwala ludzkiego potomka, a pojawiłas się ty.

  • Gość pisze:

   21.56 moj komentarz z 21.12 byl jako jedyny rzeczowy i obiektywny. Nazwałam rzeczy po imieniu 🙂
   A ty pilnuj swoich frustracji zamiast pouczać lepszych od siebie, fanko patocelebrytki meg:)

  • Gość pisze:

   23:15
   Ja też nazywam rzeczy po imieniu. Jesteś prymitywną hejterką!

  • Gość pisze:

   23:15
   Twój komentarz był rzeczowy i obiektywny, chyba raczej „rzeczowy i obiektywny”! :):):) Jedyne, co w nim było, to histeria ,osesyjna nienawiść i błędne przekonanie o swojej wyjątkowości. Chyba że masz na myśli wyjątkowe prostactwo. 🙂

  • Gość pisze:

   3.34 rzeczy to widzisz w lustrze, a prymityw to cie wydalil, chamico.
   Szczekaj do równych sobie, patusie.

   3.46 nie myślę o takich jak ty, więc nie mam na myśli wyjątkowego prostactwa:)))
   Mój komentarz z zasady jest wartościowy, a fanów HM nic nie warty, nie masz prawa głosu skoro lubisz patocelebrytow.
   Oczywiście, że jestem wyjątkowa, natomiast ty jesteś niczym i doskonale o tym wiesz :)))

  • Gość pisze:

   3.34
   Z równymi sobie rozmawiam bardzo kulturalnie, ale nie zamierzam z tobą tak rozmawiać, ponieważ musiałabym zejść na twój poziom, a nie lubię dna. 🙂 Gdybyś prezentowała jakąkolwiek kulturę osobistą, to potrafilabyś krytykować w sposób konstruktywny, ale elegancki. No, ale to potrzeba ogłady, kultury i inteligencji. Zniknij z tego forum, ponieważ zaśmiecasz je swoimi hejterskimi komentarzami. Przeganiają cię, ale ty wracasz. Zrozum, że nikt cię tu nie chce.:)

  • Gość pisze:

   Równych sobie to masz w rynsztoku, patusko.
   Tobie mówię wprost; jesteś niczym, brzydzilabym się dotknac butem twojego pyska 🙂
   Inteligencja, oglada i kultura nie jest dla takich jak ty, przecież ciebie nawet nie nauczono, że masz nie szczekac do lepszych od siebie.
   Ależ to fanów HM zewsząd przeganiaja i jakoś wszyscy oprócz ciebie już to zauważyli; twoja scierowata idolka, rudy i ich prosiaki są posmiewiskiem, nikt ich nigdzie nie chce, podobnie jak jej fanów.
   To ty zrozum, że nikt cię tu ani nigdzie nie chce 🙂
   Jesteś niczym, zmiataj stąd, zasmiecasz świat swoim istnieniem, ale raz w życiu się na coś przydaj i posprzataj trawniki z psich odchodów. Jak to zrobisz to APORT! !!!

 • Gość pisze:

  ludzie , są trzęsienia ziemi , wojny , terroryzm, zanieczyszczenie środowiska , kryzys , brak forsy , a oni swoje , żeby tylko być sławnym przez chwile

 • Gość pisze:

  Samantha Markle pozywa przyrodnią siostrę i jej męża, ponieważ jej reputacja została zniszczona, zupełnie nie mając swiadomości, że przede wszystkim zniszczyła ją sobie sama.

  • Gość pisze:

   Czyli robi dokładnie to samo co meg :))

  • Gość pisze:

   Nie śledzę uważnie tego co robia Markle i jej przyrodnia siostra Samantha, więc widocznie coś przeoczyłam. Kiedy Meghan Markle pozwała swoją siostrę z tego powodu, że ta zniszczyła jej reputację?

  • Gość pisze:

   Meg szkaluje rodzinę królewską, a jej siostra ją.
   Obie paskudne patuski po jednych pieniądzach.

 • Gość pisze:

  Samantha Markle pozywa przyrodnią siostrę i jej męża, ponieważ jej reputacja została zniszczona! Paradne. Powinna pozwać siebie, ponieważ sama sobie swoją reputację zniszczyła.

 • Gość pisze:

  A myślałam że ten Harry jest bardziej samodzielny a tu się okazuje że jego żona robi z nim co chce ,wredne babsko ,a on słaba jednostka

 • Royals pisze:

  I dobrze pozwac oszczercow klamcow i zdrajcow

 • Gość pisze:

  Jednym słowem rudy przyglup wdepnal w najgorsza patologie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×