Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Książę Harry i Meghan Markle przyspieszą ślub?! Zrobią wszystko by uniknąć skandalu z CIĄŻĄ!

Meghan Markle i książę Harry


Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka?

Nie jest żadną tajemnicą, że od czasów księżnej Diany media zrobią wszystko, by upolować sensację związaną z rodziną królewską. Biorąc pod uwagę fakt, że to właśnie brukowce oskarżano o śmierć Królowej Ludzkich Serc wydaje się to być nieco nie na miejscu, ale nie ostudza zapału goniących za „mięsem” reporterów. Tym razem ofiarą amerykańskiego tabloidu padli książę Harry i Meghan Markle.

Proces wcielenia do rodziny królewskiej wymaga czasu, jest delikatny jak skrzydła motyla i usiany pułapkami protokołu niczym bieg z przeszkodami – para musi postępować bardzo rozważnie, by Meghan nie podzieliła losu znienawidzonej księżnej Camilli, a prasa nie ułatwia im tego zadania. Tuż po pierwszym, oficjalnym debiucie zakochanych podczas Invictus Games w kolorowych magazynach pojawiła się informacja, że Meghan spodziewa się dziecka, jest w trzecim miesiącu ciąży i z tego powodu przyspieszony zostanie królewski ślub.

Magazyn OK!, postępując z właściwym sobie brakiem taktu przytoczył zapewnienia „źródła” i umieścił na okładce… sfabrykowane zdjęcie Markle z brzuszkiem. Chociaż w Stanach Zjednoczonych celebryta jest „własnością” ludzi, członkowie rodziny królewskiej lub osoby pragnące zostać do niej wcielone nie mogą pozwolić sobie na taki rozgłos. Skandal, jaki wywołałoby nieślubne dziecko wśród Brytyjczyków mógłby przynieść monarchii niewyobrażalne szkody – i choć w XXI wieku wydaje się to być ciut absurdalne, skostniały królewski protokół nie zna litości.

Rzeczniczka Meghan zaprzeczyła plotkom w samą porę by powstrzymać rozwój sytuacji, ale magazyn wciąż próbuje postawić na swoim.

Myślicie, że mają rację, czy ktoś zwyczajnie bardzo nie lubi Markle i próbuje jej zaszkodzić?

Zaręczyny Księcia Harry’ego i Meghan Markle pod znakiem zapytania?! Wszystko przez Księżną Kate!

Meghan Markle w końcu poznała królową Elżbietę II! Monarchini ugościła dziewczynę Harry’ego po królewsku!

Księżna Kate musi polubić Meghan Markle! Królowa Elżbieta II sprytnie to wymyśliła!

Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?Komentarzy: 5


Gość | 30 października 2017, 04:30

jaja beda jak urodzi sie czarne po babci


Sara | 28 października 2017, 23:21

Nie od dziś wiadomo, że Megan nie cieszy się popularnością w Wielkiej Brytani i chociaż nie wiem co by robili Megan i Harry , NIGDY TEGO UWIELBIENIA NIE UZYSKA ! Mało tego arystokracja brytyjska jest bezlitosna i zawsze będzie traktować Megan jak PIĄTE KOŁO U WOZU i da jej to ODCZUĆ ?


Gość | 28 października 2017, 22:16

Ze tez z pol czarna sie zeni.Zaglada tronu brytyjskiego!!!!!


Gość | 28 października 2017, 18:24

Czyżby próbowała go złapać na dziecko? Jeśli tak to taki chwyt nie daje gwarancji na długie szczęśliwe małżeństwo i mogą oboje sobie zmarnować życie.


Mirellka2S | 28 października 2017, 13:01

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 8 kg. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz
×