Szukaj

Przyjaciółka wrzuciła zdjęcie ze ślubu Meghan Markle. Błyskawicznie musiała je usunąć. Screen krąży w sieci

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub dwa lata temu. Niedawno Jessica Mulroney opublikowała jedno ze zdjęć z tego dnia. Chociaż wpis szybko usunęła, screen nadal krąży w sieci. Co na nim widać?

Meghan Markle i książę Harry aktualnie mieszkają w Santa Barbara, gdzie niedawno kupili dom. To luksusowa posiadłość położona w spokojnej okolicy. Para cieszy się wymarzoną prywatnością. Co jakiś czas jednak pojawia się publicznie i wspiera ważne inicjatywy. Tak jak ostatnio, gdy zakochani rozdawali przybory szkolne i pomagali dzieciom przymierzać plecaki. Byli zdeterminowani, by obsłużyć każdego, kto czeka w kolejce.

Meghan Markle i książę Harry: ślub. Niepublikowane wcześniej zdjęcie

Meghan i Harry do Stanów Zjednoczonych przeprowadzili się tuż przed wybuchem pandemii, gdy ich rezygnacja z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej stała się faktem. Warto dodać, że była aktora swoją funkcję pełniła przez niecałe dwa lata. W maju 2018 roku miał miejsce jej ślub z księciem, którym bardzo interesowała się kolorowa prasa.

Tabloidy m.in. donosiły o przygotowaniach, analizowały listę gości i ich stylizacje. Temat przez tygodnie nie schodził z pierwszych stron gazet i nawet do tej pory wzbudza spore emocje.

Nic więc dziwnego, że gdy Jessica Mulroney na swoim Instagramie pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie z ceremonii, sieć oszalała. Na pierwszym planie znajduje się panna młoda, za nią stoi śmiejące się dziecko, syn jej znajomej. Dumna mama w opisie podkreśliła:

Widzę to i czystą radość.

Chociaż post zniknął z sieci, temat podłapały zagraniczne portale. W tym The Sun, który donosi, jak aktualnie wyglądają relację księżnej i jej przyjaciółki. Podobno panie wcale nie mają dobrego kontaktu. Sama zainteresowana postanowiła odciąć się od tego tematu. Na początku miesiąca w swoich social mediach, odpowiadając na pytania internautów, powiedziała, że nadal przyjaźni się z Meghan.


Meghan Markle: ślub. Niepublikowane wcześniej zdjęcie

Meghan Markle: ślub. Niepublikowane wcześniej zdjęcie

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×