Szukaj

Meghan Markle i książę Harry chcieli przechytrzyć rodzinę królewską, ale się nie udało. Jaki mieli plan?

Meghan Markle i książę Harry mieli sekretny plan na życie po odejściu z rodziny królewskiej. Ostatecznie nic z tego nie wyszło. O szczegółach donosi brytyjska prasa.
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Brytyjskie media bez przerwy analizują obecną sytuacji w rodzinie królewskiej. Wciąż pojawiają się nowe spekulacje na temat tego, dlaczego książę Harry i Meghan Markle zdecydowali się z niej odejść oraz jak dalej pokierują swoimi losami. Jeden z komentatorów stwierdził właśnie, że Sussexowie z udziału w rodzinie królewskiej zrezygnowała przez zazdrość.

Dlaczego Meghan i Harry odeszli z rodziny królewskiej?

Gospodarz TalkRADIO – Mike Graham, rozmawiał o decyzji księcia i księżnej Sussex dotyczącej przeprowadzki do Ameryki Północnej z królewską ekspertką Ingrid Seward. Oświadczyła, że chociaż ruch pary był motywowany ucieczką od natarczywej prasy tabloidowej, to w rzeczywistości podstawę stanowiła chęć „ucieczki od rodziny królewskiej”.

Ekspertka ds. royalsów rozważała również, czy to nie „zazdrość” odegrała główną rolę w decyzji Meghan i Harry’ego o rezygnacji z ról starszych członków.

Wyjechali do Ameryki Północnej ponieważ twierdzili, że chcą wyjść z blasku reflektorów, ale tak naprawdę wcale tego nie uniknęli? – zapytał prowadzący programu.

Absolutnie nie. Wszystko, co robią, będzie monitorowane, na pewno nie uciekną od prasy. – odpowiedziała ekspertka i dodała: – To co ich czeka poza rodziną królewską to nieznany obszar, trudny do zrozumienia.(…) Co takiego jest w rodzinie królewskiej, co tak bardzo ich denerwuje? Chciałbym ich zapytać, myślę, że wszyscy chcieli by to wiedzieć. Co ich wyparło? Jakie zazdrości? To wciąż jest niewyjaśniona sytuacja i trudny dla nich okres.

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Sekretny plan Harry’ego i Meghan nie wypalił

Wczoraj z kolei inny historyk ds. rodziny królewskiej – dr Anna Whitlock, powiedziała w rozmowie z Mikem Grahamem, że Meghan Markle i książę Harry próbowali „zarobić na królewskiej marce”, mimo że postanowili „wypisać się” z rodziny królewskiej. Gospodarz rozmowy ARDIO zapytał:

Królowa zakazała Harry’emu i Meghan używania Sussex Royal jako marki, to dla nich niezły cios, prawda?

Dr Whitlock odpowiedziała:

Jest i myślę, że to coś, czego się nie spodziewali. Osiągnęli duży sukces, posługując się nazwą Sussex Royal na stronie internetowej oraz na Instagramie i bardzo liczyli na to, że wypiszą się z rodziny królewskiej, przy jednoczesnym zarobieniu na książęcej marce. Jednak Pałac Buckingham wyraźnie dał do zrozumienia, że nie będzie takiej opcji.


Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×