Szukaj

Harry i Meghan wyprowadzką z pałacu chcą zatuszować jeszcze większy skandal? W mediach już huczy

Harry i Meghan właśnie z wielkim hukiem opuścili rodzinę królewską. Wszystkie tabloidy na świecie rozpisują się na ten temat, a księżna ukryła się w Kanadzie? Jedna z kolorowych gazet pisze, że coś tu jest nie tak. Co?
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków służbowych i wprawili świat w osłupienie, echa ich decyzji obijają się do teraz. Sussex został w Wielkiej Brytanii, gdzie negocjował warunki odejścia, a księżna ukryła się z synem w Kanadzie. Tabloid zastanawia się, co się za tym kryje i węszy grubszą aferę.

Dlaczego Meghan Markle ukryła się w Kanadzie?

Dramatyczne oświadczenie księcia Harry’ego i Markle, że wycofują się, z pełnienia obowiązków starszych członków rodziny królewskiej zszokowało fanów królewskich na całym świecie. Tabloidy oczywiście rzucały się na tę historię i rzuciły narracje, które bardziej przypominają fabułę złego thrillera niż rzeczywistość.

Womans Day nie jest wyjątkiem, a w swoim raporcie w tym tygodniu twierdzi, że Sussexowie się rozwodzą.

Dwustronicowy artykuł mówi o rzekomym rozstaniu się Meghan i Harry’ego, a następnie jest zaprzeczenia i wyliczenia, ile razy już pisano o domniemanej separacji pary.

Podobnie jak większość tabloidowych opowieści o Markle, jest to celowo w nią wymierzona prowokacja. Historia cytuje poufne źródło, mówiące:

Niektórzy z jej przyjaciół sądzili, że rozwiedzie się z Harrym i poślubi miliardera. Zawsze mówiła o ślubie z miliarderem, zanim poznała Harry’ego.

Meghan Markle i książę Harry rozstali się?

Meghan Markle i książę Harry rozstali się?

Ten pomysł, że Markle jest poszukiwaczką milionów, jest już wypróbowany. Niejednokrotnie zarzucano jej małżeństwo z wyrachowania.

Dalej tabloid twierdzi, że Markle ukrywa się w Kanadzie i nie rozmawia z księciem Harrym.

Harry był w słabym kontakcie z Meghan po tym, jak uciekła z Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu. Był w panice podczas szczytu królowej w Sandringham w zeszły poniedziałek. Miała zadzwonić, ale kiedy tego nie zrobiła, Harry był zmuszony przyznać, że nie miał pojęcia, gdzie jest jego żona – mówi źródło

Książę Harry przemawiał w niedzielę wieczorem podczas gali charytatywnej Sentebale na rzecz dzieci z HIV. W przemówieniu, opublikowanym w całości na koncie pary na Instagramie , książę powiedział, zaprzeczając wszelkim fałszywym historiom:

Patrzyłem, jak powitaliście Meghan z otwartymi ramionami, gdy zobaczyliście, jak znajduję miłość i szczęście, na które miałem nadzieję przez całe życie. Wiem też, że przez te wszystkie lata poznaliście mnie wystarczająco dobrze, aby zaufać, że kobieta, którą wybrałem jako moją żonę, zachowuje te same wartości, co ja. A ona jest tą samą kobietą, w której się zakochałem.

W ich związku nic się nie zmieniło, poza ich statusem w rodzinie królewskiej.

Zobacz: To Oprah Winfrey miesza w rodzinie królewskiej? Postawiona pod ścianą skomentowała aferę z Harrym i Meghan


Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×