Szukaj

Meghan Markle i książę Harry przekazali wzruszającą wiadomość. Chodzi o ich syna Archiego Harrisona

Meghan Markle i książę Harry niedawno zostali rodzicami. Na świat przyszedł długo wyczekiwany syn książąt Sussexu. Po narodzinach Archiego Harrisona do małżonków zaczęły spływać gratulacje z całego świata. Teraz postanowili oficjalnie za podziękować za wszystkie srdeczności.
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry w zeszłym roku wzięli ślub. Od tego momentu małżonkowie nie tylko pojawili się podczas wielu publicznych wydarzeń, ale także zostali rodzicami. 6 maja na świat przyszedł bowiem ich długo wyczekiwany syn – Archie Harrison.

Od momentu narodzin chłopca na ręce rodziców spłynęła lawina gratulacji z całego świata, na które małżonkowie postanowili oficjalnie odpowiedzieć. Najwierniejsi fani książąt Sussexu otrzymali oficjalny list z podziękowaniami za gratulacje i wszelkie inne serdeczności:

Ich Królewskie Wysokości są wdzięczne za uprzejme słowa wsparcia. Książę i księżna Sussex są poruszeni, że zadałeś sobie tyle trudu, by dodatkowo przekazać datek na rzecz Rainforest Alliance z okazji narodzin ich syna Archiego Mountbattena-Windsora. Bardzo doceniamy Waszą troskę i hojność – czytamy w liście.

Chociaż na ten moment rodzice nie zdecydowali dołączyć nowych zdjęć syna, pewne jest że wkrótce pojawi się ich więcej. Zgodnie z tradycją panującą na królewskim dworze wkrótce odbędzie się chrzest małego hrabiego.

Zobacz: Księżna Kate w żółtej stylizacji w cieniu Meghan Markle zmierza na urodziny królowej Elżbiety II. Zażegnały konflikt?

Zobacz: Meghan Markle pierwszy raz publicznie po urodzeniu syna! Choć w karocy jechała z księżną Kate i Camillą, wszyscy patrzyli tylko na nią!

Zobacz: Pałac Buckingham ma problem! Do sieci wyciekły niepublikowane zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego!


Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Baby Sussex z Meghan Markle i księciem Harrym

Baby Sussex z Meghan Markle i księciem Harrym

Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×