Szukaj

Nie uwierzycie czego Meghan Markle i książę Harry zabraniają swoim znajomym. Dopadła ich jakaś paranoja!

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry zakazali znajomym rozmów z prasą

Od ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego minęły już 3 miesiące, a prasa wciąż nie przestaje pisać o świeżo upieczonej księżnej. Ich związek, zaręczyny, ślub i dzieci, o których plotkuje się coraz częściej, są tematem numer jeden.  Nie tylko Wielka Brytania oszalała na punkcie ciemnoskórej ukochanej syna księżnej Diany – na całym świecie jest ona nieustannie pod lupą.

Stylizacje, wpadki, dieta, skandal, jaki wywołała jej rodzina – na pierwszych stronach gazet, na stronach internetowych, w telewizji. Meghan jest już dosłownie wszędzie, a książę Harry zaczyna się naprawdę niepokoić. Jak donosi źródło Vanity Fair, młody arystokrata martwi się o swoją żonę:

Martwi się, że histeria wokół Meghan przybiera zbyt znajomy obrót i chce, żeby to wreszcie nieco się uspokoiło – wyjawia informator

Chodzi oczywiście o to, że obecna sytuacja bardzo przypomina sytuację księżnej Diany po ślubie z księciem Karolem. Wszyscy wiemy jak to się skończyło. Nic więc dziwnego, że książę i księżna Sussex podjęli zdecydowane kroki:

Postawili swoim znajomym twarde ultimatum. Mają respektować umowne milczenie. Rozmawiasz z prasą – wylatujesz. Harry nigdy nie przejmował się tym, co pisano na jego temat. Zawsze mówił, że to stek bzdur. Ale jest bardzo opiekuńczy w stosunku do Meghan i przeszedł do defensywy – wyznaje Kate Nicholl, królewska korespondentka.

Miejmy nadzieję, że to wystarczy.

To prawdziwa sensacja! Wyszły na jaw zaskakujące imiona jakie dostaną dzieci Meghan Markle i księcia Harry’ego!

Księżniczka Eugenia wyjdzie za mąż wśród samych VIP-ów! Tak gwiazdorskiej obsady nie było nawet na ślubie Meghan i Harry’ego!

Mocne słowa. Lokaj księżnej Diany sprawił przykrość Meghan Markle w dniu jej urodzin


Meghan Markle w dniu urodzin bawiła się na ślubie Charlie van Straubenzee

Meghan Markle w dniu urodzin bawiła się na ślubie Charlie van Straubenzee

Księżna Meghan dostała w prezencie torebkę polskiej marki

Image licensed to i-Images Picture Agency. 23/03/2018. Lisburn United Kingdom. Prince Harry and Meghan Markle at the Eikon Centre in Lisburn,Northern Ireland , United Kingdom. Picture by POOL / i-Images

Meghan Markle i książę Harry całują się na meczu polo

Meghan Markle i książę Harry całują się na meczu polo

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×