Szukaj

Rodzina Meghan Markle i księcia Harry’ego powiększy się! Księżna jest w drugiej ciąży?!

Nie minęły nawet trzy miesiące od urodzin Archiego, a Meghan Markle i książę Harry już planują powiększenie rodziny! Brytyjska prasa ujawniła opinię znanej ekspertki od rodziny rodziny królewskiej. Kiedy według niej księżna zajdzie w ciążę?
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry na początku maja przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ich synek Archie był niezwykle wyczekiwanym przez Brytyjczyków członkiem rodziny królewskiej, choć tak naprawdę tronu nie obejmie raczej nigdy. Pierwsze w kolejce są chociażby dzieci księcia Williama: George, Charlotte i Louis. Niemniej jednak sława i sympatia jaką cieszy się w Zjednoczonym Królestwie jego mama, pomogła w tak wielkim szumie jaki towarzyszył jego narodzinom i jaki będzie towarzyszył podczas jego dorastania. Już teraz codziennie niemalże pojawiają się nowe plotki zza bram pałacu. Ta ostatnia wyjątkowo zachwyciła!

Znana ekspertka od rodziny królewskiej, Melanie Bromley w jednym z najnowszych wywiadów zdradziła, że Meghan już niedługo zajdzie w kolejną ciążę:

Myślę, że w przyszłym roku w tym samym okresie będzie już w ciąży – słyszymy.

Okazją do tego ma być bowiem zaplanowany w najbliższych tygodniach wyjazd książąt Sussex do Afryki:

Jesienią wyjeżdżają do Afryki i będą zajęci, dlatego zapewne podzielą się radosną nowiną po powrocie – donosi Daily Express.

Jeśli plotki faktycznie okażą się prawdą, szykuje się naprawdę ekscytujący rok. Wszyscy przecież pamiętamy jak na przykład ciążowe kreacje Markle były głośno komentowane. Ponadto doniesienia mają sens. Być może Harry stwierdził, że chce iść w ślady brata i mieć kilka dzieci urodzone z małym odstępem czasowym. Powszechnie wiadomym jest, że im mniejsza różnica wieku między dziećmi, tym lepiej się one dogadują i łatwiej je wychować. Tak, czy inaczej, nie możemy doczekać się jakichkolwiek informacji w tej sprawie.

Prawdopodobne jest także to, że w ciąży byłyby obie księżne. Nie od dziś w końcu mówi się, że Kate pragnie czwartego dziecka.

Meghan Markle przesadziła z życzeniami dla księcia George’a?! Internauci wytknęli jej rażący błąd!

Meghan Markle ma kolejnego rodzinnego focha! Tym razem ucierpiały na tym dzieci księżnej Kate!

Meghan Markle upolowała w sieciówce genialny tani kosmetyk dla Archiego! Bez problemu znajdziecie go w polskich sklepach!


Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu "Król Lew" - Instagram

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

×