Szukaj

Meghan Markle i książę Harry mają dość życia w rodzinie królewskiej. Naprawdę zrobią to babci-królowej?

Meghan Markle i książę Harry stracą szlacheckie tytuły na własną prośbę? Niepokojące doniesienia obiegły brytyjską prasę. Co się dzieje za murami pałacu Buckingham?
Harry, Meghan

Harry, Meghan

Meghan Markle, od momentu, w którym dołączyła do rodziny królewskiej, próbowała odnaleźć się w nowej sytuacji. Amerykańska aktorka nie tylko musiała zrezygnować z aktywności w internecie, ale na dodatek nałożono na nią obowiązek przestrzegania protokołu.

Zobacz: Tak się zachowuje księżna? Meghan Markle zaliczyła wpadkę. Nie uszanowała zasad protokołu na publicznej imprezie!

Meghan Markle i Harry zrezygnują ze szlacheckich tytułów?

W tym trudnym czasie księżna nie mogła liczyć na wsparcie wszystkich bliskich osób. Od czasu ślubu jej ojciec, a także przyrodnie rodzeństwo regularnie wypowiadało się w prasie, narzekając na to, że ich kontakt został bardzo ograniczony. Od czasu ślubu życiem księżnej błyskawicznie zainteresowała się kolorowa prasa, dotykając nie zawsze łatwych tematów.

Harry po pewnym czasie powiedział stop. Zaczął pozywać wydawców niektórych tabloidów. Czy jednak jest się czemu dziwić? Po miesiącach milczenia Meghan wypowiedziała się dla brytyjskiej telewizji, ze łzami w oczach przyznając, że nie wiedziała, że będzie aż tak ciężko.

Zobacz: Meghan Markle udzieliła wywiadu o ciąży. Wyjawiła mnóstwo sekretów. Pierwszy raz zdobyła się na taką rozmowę

Meghan Markle - wywiad dla brytyjskiej telewizji

Meghan Markle – wywiad dla brytyjskiej telewizji

Czy dlatego małżonkowie chcą zrezygnować z tytułów i na stałe przenieść się daleko poza granice Wielkiej Brytanii? Takie informacje podał portal News 1. Wiadomość ta błyskawicznie przeniosła się do sieci. Część internautów jest niemal pewna, że tak się stanie.

Ich zdaniem w ten sposób chcą wypromować działalność charytatywną, którą mają zająć się po tym, jak raz na zawsze znikną z królewskiego życia. Gdzie zamieszkają? Podobno myślą o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych lub Afryki.

Zobacz: Harry i Meghan wywlekają rodzinne brudy do mediów. Rodzina królewska przeciera oczy z niedowierzania: „Księżna Diana byłaby załamana”


Meghan Markle drugi raz w zaręczynowej sukni. (WellChild Awards w Royal Lancaster Hotel w Bayswater, London)

Meghan Markle drugi raz w zaręczynowej sukni. (WellChild Awards w Royal Lancaster Hotel w Bayswater, London)

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w meczecie w RPA

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w meczecie w RPA

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×