Szukaj

Tabloidy namierzyły nowy dom Meghan Markle i księcia Harry’ego! To tam chcą zamieszkać po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii

Meghan Markle i książę Harry, dom w Malibu

Meghan Markle i książę Harry, dom w Malibu

Sytuacja życiowa Meghan Markle i księcia Harry'ego jest często przedmiotem publikacji kolorowej prasy. Jedną z najpopularniejszych ostatnio teorii jest informacja, że para opuszcza Wielką Brytanię i przeprowadza się do Malibu.

Księżna Meghan jest najmniej lubianą członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, co niedawno potwierdziło badanie przeprowadzone wśród Anglików, ponad 67% za nią nie przepada. Żona Harry’ego popadła również w niełaskę tabloidów, z którymi toczy wojnę.

Obecnie para wybiera się na 6-tygodniowe wakacje, również od obowiązków królewskich. W związku z tym pojawiła się pogłoska, że tak naprawdę, to przeprowadzają się do Ameryki na zawsze.

Zobacz: Szykuje się świąteczny skandal! Meghan Markle namówiła księcia Harry’ego na wyjazd z kraju! To cios dla 93-letniej królowej!

Gdzie Meghan Markle i książę Harry kupili nowy dom?

W kwietniu 2018 r., na miesiąc przed ślubem Sussexów, New Idea twierdziła, że książę Harry i Meghan kupili dom na plaży w Mailbu. W artykule napisano, że chcieli podzielić czas między Anglię i Los Angeles, gdzie dorastała była aktorka.

Zaledwie kilka tygodni później magazyn Star, napisał, że książę Harry i Markle przeprowadzają się do Malibu, do wspomnianego wcześniej domu.

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Meghan Markle i książę Harry

Opisując willę, którą książę Harry miał kupić, pojawiła się informacja o liczbie sypialni, a także innych wygodach rezydencji. Zaznaczamy, że Meghan musiała zamieszkać w Wielkiej Brytanii i przebywać tam przez dłuższy czas, gdyż przechodziła proces nabywania obywatelstwa. Nawiasem mówiąc, to się nie zmieniło, ponieważ księżna wciąż nad tym pracuje, więc wyprowadzka na stałe do Ameryki ten proces by przerwała.

Zobacz: Książę Harry szokuje gapiów, łamiąc królewską tradycję. Rok temu to tę samą zasadę złamała Meghan Markle

Ostatnio New Idea, Heat i Grazia podały, że Meghan Markle i książę Harry kupili dom w Malibu za 14 milionów dolarów. Zauważmy, że para rzeczywiście planuje odwiedzić Los Angeles, aby odwiedzić mamę księżnej w Święto Dziękczynienia, nie wyklucza się też, że zostaną tam do Świąt Bożego Narodzenia.

Przeprowadzki do Malibu na stałe jeszcze nie skomentowali.

Zobacz: Książę Harry i Meghan Markle pokazali nowe zdjęcia Archiego. Powód szczególny, bo 71 urodziny księcia Karola


Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i księżna Meghan - życzenia na Halloween 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×