Szukaj

Szykuje się świąteczny skandal! Meghan Markle namówiła księcia Harry’ego na wyjazd z kraju! To cios dla 93-letniej królowej!

Meghan Markle i książę Harry, syn Archie, królowa Elżbieta II

Meghan Markle i książę Harry, syn Archie, królowa Elżbieta II

Księżna Meghan i książę Harry nie spędzą tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia z królową Elżbietą II. Gdzie mały Archie Harrison dostanie pierwsze prezenty?

Księżna Meghan i książę Harry nie spędzą tegorocznych świąt razem z królową Elżbietą II. Zabiorą małego Archiego Harrisona do babci, Dori Ragland.

Zobacz: Książę Harry szokuje gapiów, łamiąc królewską tradycję. Rok temu to tę samą zasadę złamała Meghan Markle

Księżna Meghan i książę Harry – pierwsze święta Archiego Harrisona

Para spędzi pierwsze święta Archiego z matką Meghan. Ta decyzja jest zgodna z precedensem ustalonym wcześniej przez innych członków rodziny królewskiej i ma poparcie królowej Elżbiety II.

Każdego roku rodzina królewska zbiera się w majątku monarchini w Norfolk na coroczne uroczystości – ale wydaje się, że w grudniu może być mniej zajętych miejsc wokół stołu. Harry i Meghan rozważają możliwość dołączenia do jej matki Dorii Ragland w Stanach Zjednoczonych na pierwsze Święta Archiego.

Para, która w przyszłym tygodniu wyrusza na sześciotygodniową przerwę od obowiązków królewskich, planuje podróż nad Atlantykiem na Święto Dziękczynienia i istnieje szansa, że ​​pozostaną tam aż do Świąt Bożego Narodzenia.

Ewentualnie mogą świętować spokojnie w swoim domu w Frogmore Cottage.

Archie Harrrison w Afryce

Archie Harrrison w Afryce

Święta z królową w Sandringham są bardzo oficjalne. Wszystko, od czasu przybycia na śniadanie, jest ściśle określone. Rodzina królewska bierze udział w wielu corocznych tradycjach, w tym w rytualnej wizycie w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham oraz w grupowym oglądaniu przesłania bożonarodzeniowego transmitowanego przez monarchinię. Co więcej, członkowie rodziny królewskiej wymieniają się prezentami w Wigilię, na cześć niemieckiego dziedzictwa.

Zobacz: Księżna Kate i Meghan Markle pojawiły się razem publicznie. To był wielki pojedynek na kreacje. Która wyglądała lepiej?

Harry zawsze spędzał Boże Narodzenie z Królową w Sandringham, z wyjątkiem 2012 roku, kiedy był w Afganistanie. Doniesienia, że para postanowiła nie dołączać do reszty rodziny królewskiej w Norfolk, niewiele zrobią, by stłumić spekulacje na temat rozluźniającego się kontaktu Harry’ego i Meghan z rodziną.

Książę William i Kate spędzają Święta Bożego Narodzenia na przemian w Sandringham i w domu rodzinny Middletonów w Bucklebury. Pierwsze święta księcia Jerzego spędzili w 2014 r. z rodzina królewską, podczas gdy w 2016 r. rodzina została zauważona podczas nabożeństwa w Boże Narodzenie w kościele św. Marka w Englefield w Berkshire wraz z rodzicami księżnej, Carole i Michael oraz jej rodzeństwem, Pippą i Jamesem.

Zobacz: Księżna Kate ma dosyć konfliktu z Meghan Markle. Zrobiła coś niesamowitego


Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×