Meghan Markle i książę Harry już zaplanowali urlop po narodzinach córki. Na jak długo znikną?

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry lada moment drugi raz zostaną rodzicami. Osoba z ich otoczenia donosi, że małżonkowie po narodzeniu córeczki mają poważne plany. Co zamierzają zrobić? 

Meghan Markle i książę Harry w zeszłym roku zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Obowiązki wykonywali do końca marca 2020 roku. Potem przenieśli się za ocean. Kupili posiadłość położoną w Santa Barbara, która znajduje się w sąsiedztwie gwiazd.

Małżonkowie nie ukrywają, że dobrze czują się w tym miejscu. Dowodem mogą być słowa księcia, który w podcaście aktora Daxa Sheparda ujawnił, że w Stanach Zjednoczonych jest bardziej anonimowy niż w Wielkiej Brytanii:

Tutaj mogę faktycznie mogę chodzić z podniesioną głową i czuje się inaczej. Czuje się trochę swobodniej. Mogę wozić Archiego na rowerze i dla nikogo nie jest to zaskoczeniem. W Wielkiej Brytanii nie miałem na to szansy.

Meghan Markle i książę Harry: narodziny córki. Jak długo potrwa ich urlop?

Chociaż Meghan i Harry nie reprezentują już interesów królowej Elżbiety II, nie narzekają na nadmiar wolnego czasu. Podpisali umowy ze Spotify i Netflixem, a także realizują indywidualne projekty. Karierę łączą z życiem rodzinnym. Wychowują syna Archiego, który niedawno skończył dwa lata. Chłopiec wkrótce sprawdzi się w roli starszego brata.

Markle jest na końcówce drugiej ciąży. O tym, że spodziewa się dziecka poinformowała w lutym. Na łamach magazynu People pojawiła się przepiękna sesja zdjęciowa. Księżna pozowała z pięknie zaokrąglonym brzuchem. Tuż obok niej znajdował się jej mąż. Chociaż Meghan i Harry w wywiadzie z Oprah ujawnili, że spodziewają się córki, nie zdradzili terminu porodu.

Zagraniczna prasa podaje, że Meghan Markle urodzi w domu. Gdy dziewczynka pojawi się na świecie, małżonkowie planują spędzić trochę czasu razem. Osoba z otoczenia małżonków donosi, że mają poważne plany – przez pewien czas wycofają się ze wszystkich obowiązków służbowych:

Wezmą trochę wolnego czasu. Ich córka urodzi się latem. Razem wybiorą się na urlop, by po narodzinach maleństwa mogli spędzić naprawdę dobry czas razem – zdradza informator Page Six.

O tym, czy tak rzeczywiście się stanie przekonamy się za jakiś czas.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×