Tak Meghan i Harry bawili się na weselu Ellen DeGeneres i jej partnerki. Do sieci wyciekło wideo z zamkniętej imprezy dla gwiazd

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Meghan i Harry pojawili się na odnowieniu przysięgi małżeńskiej Ellen Degeneres i jej żony. Byli wśród nielicznej grupy zaproszonych gości. Jak się bawili?

Meghan Markle i książę Harry ostatnio wstrząsnęli w posadach rodziną królewską. Małżonkowie trzy lata temu odeszli z rodziny królewskiej i zrezygnowali ze swoich funkcji, ale echa tej decyzji nadal nie milkną. Przez rok zakochani konsekwentnie unikali rozmów z prasą i milczeli na ten temat. Dopiero z czasem zdecydowali się na wywiad u Oprah Winfrey, w którym nie oszczędzili rodziny królewskiej.

Minęły dwa lata i zadali royalsom kolejny bolesny cios. Małżonkowie zostali bohaterami filmu dokumentalnego, który powstał w ramach ich współpracy z Netflixem. Opowiedzieli tam o narodzinach swojej miłości, ale też o tym, jak podle członkowie rodu Windsorów mieli traktować żonę młodszego syna króla Karola III.

Kolejną porcję szokujących zwierzeń Harry dołożył po kilku tygodniach. Na początku stycznia premierę miała autobiografia Harry’ego, w której najbardziej oberwało się jego starszemu bratu Williamowi. Książę Sussexu opisał między innymi agresywne zachowania przyszłego króla i rękoczyny, których miał się wobec niego dopuścić.

To wszystko stało się tak szybko. Tak bardzo szybko. Złapał mnie za kołnierz, zdarł mi naszyjnik i powalił mnie na podłogę. Wylądowałem wtedy na psiej misce, która pękła pod moimi plecami. Jej kawałki wbiły mi się w ciało. Leżałem tam przez chwilę oszołomiony, a potem wstałem i kazałem mu się wynosić – opisał Harry bójkę z następcą tronu.

Meghan Markle i książę Harry na pierwszym publicznym wyjściu po premierze Spare

Harry mocno promował swoją książkę w mediach i udzielał kolejnych wywiadów. Na ten czas Meghan usunęła się w cień i pozwoliła mężowi, aby to on był przez jakiś czas numerem jeden. Zakochani nie byli widywani razem publicznie od czasu, gdy Spare trafiło do księgarni. Teraz pojawiła się jednak wyjątkowa okazja, która sprawiła, że postanowili pokazać się fanom.

Małżonkowie dostali zaproszenie od amerykańskiej gwiazdy telewizji Ellen DeGeneres i jej żony Portii de Rossi na odnowienie ich przysięgi małżeńskiej. Nie jest tajemnicą, że to bardzo dobra koleżanka Meghan, a księżna Sussexu nieraz gościła w jej talk-show.

Do sieci trafiło wideo, na którym można zobaczyć, jak Sussexowie razem z wąskim gronem przyjaciół dziennikarki uczestniczą w romantycznej ceremonii.


mkfmkfmkkfm
xjnndkdkmfmkd
Meghan Markle u Ellen

Meghan Markle u Ellen

Komentarze

 • GośćJaro pisze:

  Strój Pana młodego sugerował, że to jakiś ogrodnik czy hydraulik co się na chwilkę oderwał od roboty.(Z całym szacunkiem dla prawdziwych ludzi pracy).

 • Gość pisze:

  Każdy się bawi u nas nie potrzeba urodzin i imieninowe tylko prywatka do zabawy i co zapomnieliście naraz wszyscy jak żeście tańcowali a im nie wolno,teraz jesteście tacy grzeczni na raz i grzeszków nie macie

 • Gość pisze:

  Swiat zwariowal, nic dodac nic ujac

 • Gość pisze:

  Noo, to go „zaszczyt” spotkał, hi hi

 • Gość pisze:

  K…..a co za swiat

 • Gość pisze:

  Hahaazzzaaaaaaaaahaaaaaaahhhhaaaaaaaa

 • Gość pisze:

  Tak skończył książę UK.konserwatywny dziadek juzkilka razy sie trumnie przewrocil

 • Gość pisze:

  Ellen to mobberka tak samo jak zezowata, więc się dogaduja.
  HM spadają coraz niżej, nawet Oprah nie zaprosiła ich na swoje urodziny 🙂

  • Gość pisze:

   To nie było przyjęcie urodzinowe Oprah, głąbie!
   To było przyjęcie rocznicowe dla marki makijażu z Beverly Hills, która była organizatorem imprezy, podczas której przynieśli tort dla Oprah, bo w tym dniu akurat miala urodziny.
   Przyjęcie urodzinowe dla przyjaciół Oprah co roku organizuje dla najbliższego grona w swojej rezydencji. W tamtym roku byli tam HM.

  • Gość pisze:

   Głąba to masz w lustrze, fanka wywloki.
   W tym roku Oprah wolała zaprosić Kim Kardashian niż księcia z odmrozonym członkiem i jego zezowata pomyłkę 🙂

  • Gość pisze:

   Może ciebie zaprosi.

  • Gośćcyndi pisze:

   Jestes zazdrosna co nie

  • Gość pisze:

   Aleś ty głupia!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×