Meghan i Harry przez swoją szczerość mogą poważnie zaszkodzić nowemu królowi. Ujawnili rodzinne sekrety, które nigdy miały nie wyjść

Król Karol III i Meghan i Harry

Król Karol III i Meghan i Harry

Meghan Markle i książę Harry pozwalają sobie na ogrom szczerości, gdy wspominają lata spędzone w rodzinie królewskiej. To doprowadziło do niezręcznej sytuacji. Teraz nerwowo próbują odkręcić całe zamieszanie.

Meghan Markle i książę Harry niemal trzy lata temu ogłosili, że rezygnują z funkcji w brytyjskiej monarchii. Małżonkowie wydali oświadczenie, w którym poinformowali o swojej decyzji. Minęło kilka tygodni, a oni spakowali walizki i przenieśli się do Kanady, w której nie zagrzali za długo miejsca. Ostatecznie osiedlili się w Stanach Zjednoczonych. Zamieszkali tam razem z dwojgiem dzieci i przestali wypełniać obowiązki względem korony. Do Londynu wrócili całą rodziną dopiero po dwóch latach – w czerwcu br., by uczestniczyć w obchodach 70-lecia panowania królowej Elżbiety II.

Wiadomo jednak, że ich relacje z Windsorami nie układały się najlepiej, o czym ze szczegółami opowiedzieli dwa lata temu w rozmowie z Oprah Winfrey. Meghan przyznała, że miała myśli samobójcze, a co więcej, odmówiono jej spotkania z psychologiem. W wywiadzie poruszyli również temat rasizmu, a Harry opowiedział, jak mocno nadwyrężone są jego relacje z ojcem i bratem.

Meghan Markle i książę Harry mają problemy przez swoją szczerość

Meghan i Harry po rozmowie z Oprah Winfrey nie szczędzili prasie kolejnych szczegółów związanych z tym, jak wyglądają ich relacje z rodziną królewską. Zdecydowali się także we współpracy z Netflixem nakręcić serial biograficzny.

Jak informuje Page Six Sussexowie w bardzo niemiły sposób wypowiadają się w nim na temat obecnego króla, jego żony, a także księcia i księżnej Walii (Kate i William). Produkcja miała mieć premierę jeszcze w tym roku, ale po objęciu tronu przez Karola małżonkowie podobno walczą o to, by edytować, lub nawet całkowicie wyciąć ich wypowiedzi dotyczące rodziny z filmu.

Jest wiele rozmów na ten temat. Podobno Harry i Meghan grają na zwłokę i chcą opóźnić premierę do przyszłego roku. Zastanawiam się, czy w tej sytuacji produkcja w ogóle ujrzy światło dzienne, czy Harry i Meghan chcą po prostu odłożyć ten projekt na pewien czas? – zdradził informator amerykańskiego portalu.

O podobnej sytuacji informuje także kolejny tabloid. Jak natomiast podaje Daily Mail Harry w biografii, która miała ukazać się lada moment, zwierzył się z sytuacji, które tuż po objęciu tronu przez Karola nie powinny ujrzeć światła dziennego:

W książce są opisane sytuacje, które mogą nie wyglądać za dobrze, jeśli wyjdą tak szybko po śmierci królowej. (…) Harry desperacko chce wprowadzić zmiany. Ale może być już za późno – podaje serwis dailymail.co.uk.

Wygląda na to, że szczerość Meghan i Harry’ego mogłaby zaszkodzić wizerunkowi nowego króla, czemu chcą teraz zapobiec.


Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Meghan Markle w biżuterii księżnej Diany

Meghan Markle w biżuterii księżnej Diany

Komentarze

 • Gość pisze:

  Może mijają się z prawdą oboje i nie wiedzą jak wyjść z tego z twarzą

 • Gość pisze:

  Już stracił twarz może żonce za to podziękować swoją drogą jak trzeba się stoczyć żeby ożenić się z kimś takiego pokroju kto wszystko zrobi dla pieniędzy i prestiżu.

 • Gość pisze:

  Tam wszyscy kłamià.

 • Gość pisze:

  „Szczerość” ahahaha. Ta para nie ma takiej cechy!

 • Gość Gośka pisze:

  Ojciec powinien już dawno załatwić ta sprawę bo ten Rudy ze swoją żonęczka za pieniądze pojednają się z diabłem po co ich wpuszczają do Anglii śmiecie na slietnik

 • Gość pisze:

  Co ten Karolek z Williamem kombinują, że ciągle piszą o łagodzeniu treści? Nie mając pojęcia o czym Harry pisał a o czym nie. Pomijajac że publikacja jest już gotowa, to gdyby miał coś zmieniać, to raczej mógłby dołożyć a nie „łagodzić”.
  Chyba robią to po to, zeby cokolwiek w publikacji będzie, pałac mógł dzięki kontrolowanym mediom rozpowszechniać narrację, jak to Harry boi się Karola i jak się dal zastraszyć.
  Straszne gó… no.

  • Gość pisze:

   To proste, nie chcą kolejnego scieku pełnego kłamstw, a tylko do tego jest zdolny rudy i jego grubawa mamuśka.
   Ależ musi łagodzić ponieważ wreszcie do jego pustej lepetyny dotarło, że wszelkie oszczerstwa tylko im szkodzą.
   W jednym masz rację; Harry wdepnal w straszne g…o, ale jak zmadrzeje to się z nim rozwiedzie

  • Gość pisze:

   To nie wieści z UK, tylko z Hameryki. Na zmiany może być rzeczywiście za późno. A ta książka to na pewno straszne gó…no.

 • Gość pisze:

  Ogrom kłamstw, a nie szczerości

 • Gość pisze:

  Rudy znowu naklamal i boi się, że zupełnie straci twarz?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×