Meghan Markle i książę Harry mają poważne problemy finansowe. Ich dług jest rekordowo wysoki

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle mają poważne problemy finansowe. Co piszą na ten temat zagraniczne tabloidy? Brzmi poważnie.

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej i od tej pory nie znikają z okładek kolorowej prasy. Chociaż swoją decyzję ogłosili w styczniu, dopiero wiosną będą mogli cieszyć się pełną niezależnością. Już teraz jednak muszą zaplanować, co będą robić w przyszłości.

Najwięcej miejsca i czasu tabloidy poświęcają spekulacjom, czym para będzie się zajmować zawodowo po Megxicie. Okazuje się, że nie jest tak kolorowo, jak chcieliby to pokazywać Meghan i Harry.

Książę Harry i Meghan Markle mają kłopoty finansowe?

Odkąd książę i księżna Sussex ogłosili, że wycofują się z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej, tabloidy nie odpuszczają. Nie ma dnia bez artykułu na ich temat.

Najnowsze doniesienia pochodzą z In Touch, który twierdzi, że małżonkowie desperacko szukają gotówki i mają już 6 milionów dolarów długów.

Odkąd opuścili Wielką Brytanię, Harry i Meghan mocno zaciskają pasa i walczą o związanie końca z końcem. Mają około 6 milionów dolarów długów – mówi informator magazynu.

Powodem tego, jest fakt, że książę Harry i Meghan musieli zwiększyć bezpieczeństwo w wynajętej rezydencji. Według informatora kosztuje ich to fortunę. Co więcej, mają mnóstwo kosztów ogólnych: czynsz za rezydencję, która kosztowała 14 milionów dolarów, nie jest niski.

Meghan Markle i książę Harry mają dług?

Meghan Markle i książę Harry mają dług

Harry i Markle według najbardziej wiarygodnych źródeł, posiadają majątek wart około 30 milionów dolarów. Pochodzi on z różnych źródeł, w szczególności ze spadku po księżnej Dianie oraz od prababki księcia – Elżbiety, matki królowej. Dodatkowo obydwoje zarabiają swoje pieniądze, a z dotacji podatników pochodziła tylko nieznaczna część ich dochodów.

Skąd więc długi? Tego tabloid nie zdradza. Czyżby Harry i Meghan mieli coś do ukrycia? Czekamy na kolejne doniesienia.


Książę Harry i Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Książę Harry i Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Książę Harry i Meghan Markle w RPA

Książę Harry i Meghan Markle w RPA

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem i książę Harry w Birkenhead

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem i książę Harry w Birkenhead

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×