Córka Meghan i Harry’ego jeszcze się nie urodziła, a rodzina królewska już ma wobec niej plany. Niewiarygodne, co dla niej wymyślono

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry wycofali się z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Jest jednak spora szansa na to, że ich dzieci wezmą udział w bardzo ważnym wydarzeniu. Kolorową prasę obiegły szczegóły. 

Meghan Markle i książę Harry w zeszłym roku opuścili rodzinę królewską. Zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji i przenieśli się za ocean. Przez pewien czas mieszkali w Kanadzie, potem przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Kupili posiadłość w Santa Barbara, która znajduje się w sąsiedztwie znanych gwiazd.

Wśród nich jest m.in. Rob Lowe. Aktor w jednym z wywiadów opowiedział, jak zmieniło się jego życie po tym, jak małżonkowie przeprowadzili się do tego miejsca. Wymienił plusy i minusy ich obecności:

Kiedy Oprah się wprowadziła, to zaczęło się swoiste odrodzenie Montecito. Teraz, gdy Meghan i Harry są tutaj … dobrą wiadomością jest to, że wartości nieruchomości idą w górę, złą wiadomością jest to, że kolejka w Starbucks jest dłuższa – komentował w E! News.

Meghan Markle i książę Harry: ich dzieci wezmą udział w Trooping the Color?

Mimo iż Meghan i Harry przestali reprezentować interesy królowej, nie jest wykluczone, że razem z dziećmi co jakiś czas będą brać udział w ważnych wydarzeniach organizowanych przez Pałac Buckingham. Do takich należy Trooping the Color, czyli urodziny królowej, które monarchini świętuje w czerwcu.

Chociaż w tym roku przez pandemię koronawirusa wydarzenie się nie odbędzie, jest spora szansa na to, że za rok wszystko pójdzie zgodnie z planem. W środę Pałac Buckingham ogłosił plany uczczenia Platynowego Jubileuszu Królowej w 2022 roku. Oprócz wydłużonego święta państwowego dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, które potrwa od czwartku 2 czerwca do niedzieli 5 czerwca, zaplanowano mnóstwo ważnych wydarzeń, w których trakcie zostanie uczczone 70-lecie monarchy na tronie.

Nie zabraknie też wystąpienia królowej Elżbiety II i jej bliskich na słynnym balkonie Pałacu Buckingham, aby obejrzeć tradycyjny przelot RAF (Królewskie Siły Powietrzne). Hello! podaje, że jest spora szansa na to, że Archie i jego młodsza siostra, która dopiero przyjdzie na świat w tym roku, także wezmą udział w tej uroczystości:

Archie skończy trzy lata przed przyszłorocznym wydarzeniem. Meghan ma urodzić tego lata córeczkę, która będzie miała niespełna rok, gdy Trooping the Color odbędzie się w 2022 roku – podaje portal.

O tym, czy tak rzeczywiście się stanie, przekonamy się za kilkanaście miesięcy.


Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Najnowsze zdjęcie Archiego

Najnowsze zdjęcie Archiego

Księżna Kate i książę William uczcili 2. urodziny Archiego

Księżna Kate i książę William uczcili 2. urodziny Archiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×