Szukaj

Kamery i druty kolczaste… Tak wygląda kanadyjska willa księcia Harry’ego i Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Dom Meghan Markle i księcia Harry'ego w Kanadzie. Jak mieszkają Sussexowie? W jakich warunkach żyją w Vancouver? Sieć obiegły zdjęcia. Para żyje "pod kloszem".

Wygląda na to, że Harry i Meghan po odejściu z rodziny królewskiej na dobre zadomowili się w Kanadzie i zamieszkali w wilii wartej ponad 55 milionów złotych! Amerykańska „kryjówka” służy im zaledwie od kilku tygodni, od kiedy wyprowadzili się z Londynu.

Para po raz pierwszy zatrzymała się w nieruchomości w okresie świątecznym, wtedy willa została im wypożyczona przez kanadyjskiego miliardera Franka Giustrę. Nie wiadomo, czy para kupiła już dom na własność czy go wynajmuje, albo czy mieszka w nim za darmo. Harry i Meghan odmówili odpowiedzi na pytanie do kogo formalnie należy nieruchomość.

Dom Meghan i Harry’ego w Kanadzie. Jak wygląda?

Reporterom TMZ udało się zrobić zdjęcia wokół nowej rezydencji książąt Sussexu w North Saanich na wyspie Vancouver. Ich uwagę zwróciły wyjątkowe środki bezpieczeństwa wokół domu. Willa została tak odgrodzona, że nawet najbardziej ciekawscy podglądacze nie będą w stanie dostrzec, co dzieje się za bramą.

Alarmy najnowszej generacji, gigantyczna plandeka wisząca między drzewami i co najmniej jedna kamera bezpieczeństwa zainstalowana wzdłuż plaży, która ma ruchomy obiektyw. W oczy rzuca się również ogrodzenie z tabliczką „wstęp wzbroniony” oraz osłona umieszczona na przedniej bramie wejściowej.

Meghan i Harry: dom w Kanadzie

Meghan i Harry: dom w Kanadzie

Jest to kolejny znak, że Meghan Markle i książę Harry naprawdę nie chcą być w centrum uwagi paparazzi i zrobią wszystko, aby trzymać ludzi z dala od siebie. Meghan podobno już zagroziła lokalnym mediom, że pozwie wszystkich, którzy opublikują jej prywatne zdjęcia z synem na ternie posiadłości.


Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Książę Harry w Kanadzie

Książę Harry w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×