Szukaj

Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

Zdjęcie (1) Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

[1/10] Frogmore Cottage – na zewnątrz

Zdjęcie (2) Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

[2/10] Frogmore Cottage – wnętrza

Zdjęcie (3) Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

[3/10] Frogmore Cottage – wnętrza

Zdjęcie (4) Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

[4/10] Meghan Markle, książę Harry - chrzest córki Zary Tindall

Zdjęcie (5) Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

[5/10] Meghan Markle i książę Harry świętują obchody Wspólnoty Narodów

Zdjęcie (6) Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

[6/10] Meghan Markle i książę Harry na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Zdjęcie (7) Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

[7/10] Meghan Markle i książę Harry na gali We Day w Londynie

Zdjęcie (8) Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

[8/10] Meghan Markle w białej marynarce w Maroko

Zdjęcie (9) Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

[9/10] Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Zdjęcie (10) Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

[10/10] Książę Harry i Meghan Markle w białej kreacji w Natural History Museum

×