Szukaj

Kim Kardashian zaciera ręce i liczy na przyjaźń z Meghan Markle. Właśnie wysłała jej bardzo drogi prezent

Meghan Markle, Kim Kardashian

Meghan Markle, Kim Kardashian

Meghan Markle odkąd przeprowadziła się razem z Harrym i Archiem do Los Angeles, uparcie próbuje zaistnieć w tamtejszym środowisku gwiazd. Zaprzyjaźniła się z już z Kim Kardashian, ale jest coś jeszcze. Kate nie będzie zadowolona.

Te dwie kobiety nie mogą się bardziej od siebie różnić, ale ich nazwiska często pojawiają się w tabloidach, a niektóre twierdzą, że Kim Kardashian desperacko pragnie zaprzyjaźnić się z Meghan Markle. Dla żony Harry’ego może to być trampolina do intensywniejszego zaistnienia w środowisku Los Angeles, ale też okazja, żeby ponownie dopiec Kate. Dlaczego?

Meghan Markle i Kim Kardashian zostały najlepszymi przyjaciółkami?

Pogłoski o tych dwóch kobietach zaczęły się, zanim Meghan Markle została żoną księcia Harry’ego. Podobno Kim Kardashian desperacko próbowała zdobyć zaproszenie na ich ślub – tak informował OK!. Celebrytka ma poszukiwać wspólnych znajomych z Sussexami, żeby zdobyć do nich kontakt.

Kardashian najwyraźniej próbowała wcześniej zaprzyjaźnić się z księciem Williamem i Kate Middleton, ale to jej nie wyszło. Podobno Kate odesłała prezent, który Kim wysłała dla niej po narodzinach dziecka, wyraźnie sugerując, że nie zamierza się spoufalać.

Teraz  informator twierdzi, że Kardashian w ramach swojej strategii zaprzyjaźnienia się z drugą księżną zorganizowała diamentowe kolczyki pasujące do pierścionka zaręczynowego Meghan, żeby jej zrobić prezent.

Kim jest przekonana, że ​​pewnego dnia ona i Meghan będą najlepszymi przyjaciółmi – kontynuuje donosiciel. – To bardzo długofalowy projekt i stara się wywrzeć na Meghan wrażenie zawsze, gdy tylko nadarzy się okazja.

Działania żony wspiera Kanye West, bo uważa, że ta przyjaźń zwiększy ich prestiż:

Zdziała cuda w przypadku kampanii prezydenckiej – a ponadto uważa, że ​​przy książęcym wsparciu będzie mógł przenieść swoje niedzielne nabożeństwa na wyższy poziom – mówi informator.

Kim podobno robi już plany fantastycznych podwójnych randek – ona z mężem i Meghan z Harrym.

Co na to Markle? Podobno Meghan rozważa możliwość zaprzyjaźnienia się z Kardashian, nie tylko po to, żeby poszerzyć grono znajomych w Los Angeles związane z show-biznesem, ale także dać kolejnego prztyczka w nos Kate.


Meghan Markle w Windsorze

Meghan Markle w Windsorze

Kim Kardashian - makijaż

Kim Kardashian - makijaż

Meghan Markle w fioletowej sukni na One Young World w Royal Albert Hall

Meghan Markle w fioletowej sukni na One Young World w Royal Albert Hall

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×