Szukaj

Najbliższa osoba rozczarowała Meghan Markle. Zawiodła ją na całej linii. To koniec ich znajomości

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle przyjaźń z Jessicą Mulroney, mimo że były sobie bliskie przez wiele lat. Wszystko wskazuje jednak na to, że ta relacja nie ma przyszłości. Z pewnością przyczynił się do tego skandal z przyjaciółką księżnej w roli głównej.

Odkąd Meghan Markle zaczęła spotykać się z księciem Harrym w 2016 r., jej dobra przyjaciółka Jessica Mulroney dostrzegła wzmożony blask świateł reflektorów i nie wahała się z tego korzystać. Jej troje dzieci odegrało główną rolę na książęcym weselu, a jej własna sława także rosła, co wykorzystała, prowadząc programy CTV, I Do Redo i współpracując z Good Morning America. Projektantka mody brała też udział w amerykańskim baby shower Meghan. Jednak wszystko wskazuje na to, że ich drogi się rozeszły.

Meghan Markle skończyła wieloletnią przyjaźń z Jessicą Mulroney?

W zeszłym tygodniu wybuchł skandal z przyjaciółką Meghan w roli głównej, po sprzeczce z Sashą Exeter, czarną influencerką, która oskarżyła Jessikę o niegrzeczne próby wykorzystania przywileju bycia białą. Źródła Page Six podają, że przyjaźń między Markle i Mulroney była już naruszona, a ten incydent tylko wzmocnił rozdźwięk pomiędzy nimi.

Ta cała sprawa naprawdę dała Meghan wymówkę, na którą czekała, aby na dobre odciąć Jess.

Inny informator mówi, że sława Mulroney po królewskim ślubie była częściowo winna problemom w przyjaźni.

Nie wiem, jaki był punkt krytyczny, ale Jess była na cenzurowanym od jakiegoś czasu. Ich przyjaźń zdecydowanie nie jest tym, czym się wydawała. I tak naprawdę, jak możesz móić o tak bliskiej przyjaźni, skoro jedna osoba robi na tej relacji karierę?

Od czasu spotkania w Toronto w 2011 roku panie były bardzo blisko. Mulroney była wtajemniczona w wiele spraw Meghan i podobno jest jednym z tajnych chrzestnych Archiego. Jednak ich relacja była mocno rozluźniona.

W środę Toronto Sun poinformował, że Mulroney wycofała się z wielu projektów w następstwie sytuacji z Exeter, a w czwartek, Projekt Shoebox, organizacja charytatywna, której jest współzałożycielem, ogłosiła na Instagramie, że ustępuje ze stanowiska.

Według Page Six Mulroney w relacji na Instagramie, po ogłoszeniu anulowania jej programu, I Do Redo, Mulroney wzięła odpowiedzialność za to, co się stało.

Wydarzenia, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku dni, dały mi jasno do zrozumienia, że ​​mam pracę do wykonania – powiedziała – Zdaję sobie bardziej niż kiedykolwiek sprawę z tego, że bycie białą, uprzywilejowaną kobietą postawiło mnie daleko przed tak wieloma, szczególnie tymi ze społeczności ciemnoskórych. I chociaż nie mogę zmienić przeszłości, mogę zrobić, co w mojej mocy, aby działać lepiej w przyszłości.

Meghan nie chce mieć już z nią kontaktu.


Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Jessica Mulroney, druhna Meghan Markle

Parisa Fitz-Henley zagra Meghan Markle w filmie

Parisa Fitz-Henley zagra Meghan Markle w filmie "Harry and Meghan"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×