Szukaj

Meghan Markle i Harry w maskach szaleją w amerykańskiej piekarni, wybierając bułki. Zdjęcia trafiły do sieci

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i książę Harry wybrali się do piekarni. Zdjęcia z wizyty już obiegły media. Co na nich widać i jak zareagowali internauci?

Na początku roku Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Spakowali walizki i w krótkim czasie przenieśli się za ocean. Najpierw zamieszkali w Kanadzie, krótko przed wybuchem pandemii przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Wybrali Los Angeles i postawili na luksusową posiadłość w sąsiedztwie gwiazd klasy A, takich jak m.in. Penelope Cruz, czy Nicole Kidman.

Chociaż wydawałoby się, że małżonkowie idealnie odnajdą się w nowych warunkach, ich obecność nie jest na rękę sąsiadom. Znane osoby podobno mają dość kręcących się po okolicy fotoreporterów i latających dronów. Nie mogą tego znieść tak bardzo, że poskarżyli się w tabloidach.

Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Meghan Markle i książę Harry nie skupiają się na doniesieniach kolorowej prasy. Zamiast tego koncentrują się na charytatywnej działalności. Była aktorka wspiera schroniska, wraz z mężem dostarczają jedzenie osobom starszym. To jednak nie koniec.

Małżonkowie wybrali się do jednej z piekarni w Los Angeles. Stanęli za ladą i pomogli pracownikom w codziennych obowiązkach, o czym właściciele tego miejsca poinformowali w mediach społecznościowych. Opublikowali zdjęcia, na których Harry i Meghan w maseczkach na twarzy pracowali w pocie czoła, by pomóc przygotować posiłki dla seniorów:

Dziękujemy Harry’emu i Meghan, księciu i księżnej Sussexu, za odwiedzenie i pracę z naszymi zespołami kawiarni i piekarni. Nasi pracownicy byli zachwyceni współpracą. Małżonkowie pomogli przygotować jedzenie i dowiedzieli się więcej o naszym nowo uruchomionym programie #FeedHOPE, który zatrudnia uczestników programu do dostarczania posiłków seniorom i młodzieży w Los Angeles w następstwie pandemii # COVID19 .

View this post on Instagram

Thank you to Harry and Meghan, The Duke and Duchess of Sussex, for visiting and standing in kinship with our Café and Bakery teams yesterday! Our staff was thrilled to work alongside them as they helped prepare food and learned more about our newly launched #FeedHOPE program, which employs our program participants to provide meals to food-insecure seniors and youth across Los Angeles in the wake of the #COVID19 pandemic. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ For 32 years, Homeboy Industries has stood as a beacon of hope in Los Angeles to brave men and women seeking to transform their lives after gang-involvement and incarceration. Each year, we provide support to nearly 9,000 individuals through job training and free services such as tattoo removal, mental health services, GED classes, legal services, and more. Above all, we provide space for our clients to heal from intergenerational cycles of violence in a community of radical compassion. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ If you’d like to help provide second chances to brave men and women and their families, visit our website and stand with us at the link in our bio. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ???? Credit: The Duke and Duchess of Sussex.

A post shared by Homeboy Industries (@homeboyindustries) on

Zachowanie pary poruszyło internautów. W komentarzach pod zdjęciem piszą, że ich postawa jest godna naśladowania:

  • Zawsze wiedziałam, że mają dobre serce, ale dziś przeszli samych siebie. Brawo.
  • Każdy powinien wziąć przykład z Meghan Markle i Harry’ego. Zachowują się świetnie.
  • Brak obowiązków w rodzinie królewskiej bardzo ich zmienił. Oczywiście na plus.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?


Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×