Szukaj

Harry i Meghan ostentacyjnie złamali królewską etykietę! Udowodnili w ten sposób, jak bardzo się kochają

Meghan Markle i Harry w Londynie złamali królewską etykietę podczas jednego z ostatnich publicznych wystąpień. Co zrobili? Królowa Elżbieta II z pewnością nie będzie zadowolona. 
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Zanim na dobrze opuszczą ród Windsorów i pójdą swoją drogą, muszą wypełnić obowiązki, które wcześniej nałożyła na nich królowa Elżbieta II.

Niedawno Sussexowie pojawili się w Londynie, gdzie wzięli udział w Mountbatten Festival of Music. Tego wieczoru to księżna była główną gwiazdą. Zdecydowała się na stylizację, którą zachwyciła najbardziej wytrawnych krytyków mody. Nie da się ukryć, że w gorącej czerwieni wyglądała doskonale.

Meghan Markle i Harry w Londynie złamali etykietę

Małżonkowie są na ustach wszystkich – nie tylko ze względu na olśniewającą stylizację Meghan. Bez echa nie przeszło ich zachowanie na gali. Para złamała protokół, czym zresztą pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

Meghan i Harry opublikowali zdjęcie, na którym trzymają się za ręce. Chociaż jest to piękny dowód ich miłości, jest on wbrew królewskiej etykiecie, która głosi, że członkowie rodziny królewskiej nie powinni publicznie okazywać sobie czułości.

Etykieta i ceremoniał królewski kształtowały się w późnym średniowieczu. Równolegle na dworze hiszpańskim i burgundzkim. Wówczas ceremoniał zabraniał dotykania królowej – dotknięcie groziło dworzaninowi karą śmierci. (…) Po śmierci Diany media też zarzucały królowej Elżbiecie, że zachowuje się wobec całej sytuacji chłodno. A ona robiła to, co wymagała od niej etykieta. Obejmowanie, płakanie, wzruszanie jest niestosowne. W tym klimacie byli wychowywani również książę Karol, William i Harry – mówi Janusz Sibora, badacz dziejów dyplomacji, protokołu dyplomatycznego i ceremoniału państwowego.

O ile królowa Elżbieta II może nie być zadowolona z ich zachowania, o tyle internauci są zachwyceni postawą Meghan i Harry’ego. Wielu gratuluje im miłości, jaka ich łączy.

  • Piękne zdjęcie. Uwielbiam na Was patrzeć.
  • Stanowicie wzór do naśladowania. Też kiedyś chciałbym trafić na takiego partnera.
  • Moja ulubiona para. Inspiracja na każdym kroku.
  • Cieszę się, że odważyliście się żyć po swojemu, brawa.
  • Uroczy obrazek. Miłość jest piękna.

Przyznajmy szczerze, że tak romantycznego zdjęcia z publicznego wystąpienia małżonków jeszcze nie widzieliśmy.

Zobacz także: Meghan Markle pochwaliła się pierwszym sukcesem Archiego. Swoimi słowami o synu złamie serce królowej?


Książę Harry i Meghan Markle złamali protokół

Książę Harry i Meghan Markle złamali protokół

Meghan Markle w czerwonej sukience

Meghan Markle w czerwonej sukience

Meghan Markle w czerwonej sukience

Meghan Markle w czerwonej sukience

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×