Szukaj

Meghan Markle oddała hołd księżnej Dianie i doprowadziła Brytyjczyków do łez. Coś pięknego

Meghan Markle i książę Harry oddali hołd księżnej Dianie na Instagramie, któremu towarzyszy poruszające przesłanie. W komentarzach pojawiło się sporo słów uznania od wzruszonych Brytyjczyków.
Meghan Markle i księżna Diana

Meghan Markle i księżna Diana

Meghan Markle i książę Harry każdego miesiąca obserwują na Instagramie inne organizacje, które według nich zasługują na uwagę społeczeństwa. W ten sposób, wykorzystując swoją popularność, chcą zwiększyć świadomość obywateli i uczulić ich na problemy współczesnego świata. W sierpniu postanowili wesprzeć 15 organizacji, które działają trochę w cieniu, a według książąt, również robią wiele dobrego i zasługują na uwagę.

Konta te pokazują tych, którzy działają na poziomie oddolnym, łącząc naszą globalną społeczność za pośrednictwem wspólnego obiektywu, dawania i pomagania sobie wzajemnie. Z przyjemnością się o nich dowiedzieliśmy i możemy się z Tobą podzielić! – napisali w uzasadnieniu swojego wyboru na sierpień.

Zobacz: Meghan w „Vogue’u” wyjawiła swój wielki ciążowy sekret! Wiedziało nim tylko kilka zaufanych osób!

View this post on Instagram

This month we turned to you for ideas of accounts to follow featuring people, organisations and causes that you find inspiring or noteworthy. Thank you to each and every one of you who contributed! Many of you have suggested that we use this month as an opportunity to highlight lesser known organisations and shine a light on those working hard behind the scenes that may not get the level of attention that they so rightly deserve. These accounts showcase those persevering at the grassroots level, connecting our global community through a shared lens of giving back and helping one another. We were so happy to learn about them and are now able to share them with you! Thank you for being part of this collective conversation with us; we hope everyone has enjoyed discovering many of these accounts and engaging with each other on how we can all be Forces For Change. •All photos used above are from the accounts we are now following•

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Dodatkowo, Meghan i Harry, postanowili dzielić się na swoim Instagramie serią inspirujących cytatów. Umieszczając pierwszy z nich, napisali.

Słowa mają moc inspirowania, dlatego chętnie dzielimy się naszymi ulubionymi cytatami. Pochodza one od członków społeczeństwa, po osoby publiczne, od nauczycieli i uczniów, po młodych liderów, zaczynamy od cytatu z Diany, księżnej Walii.

Cytat, który umieścili jako pierwszy jest też niezwykłym hołdem, jaki książęta złożyli matce Harrego, Królowej Ludzkich Serc, Dianie. Jest to jedna z wielu mądrości, które wygłosiła w swoim zbyt krótkim życiu Księżna Walii.

Wykonaj akt dobroci, nie oczekując nagrody, wiedz, że pewnego dnia, ktoś może zrobić to samo dla ciebie – miała powiedzieć Diana.

Zobacz: Księżna Diana walczyła z potworną chorobą! Za 10 tysięcy funtów jej lokaj wyjawił nieznaną, brutalną prawdę

Wpis Meghan i Harry’ego spotkał się z bardzo emocjonalnym przyjęciem przez Brytyjczyków, którzy w komentarzach wyrazili swoje podziękowania za uhonorowanie jednej z największej postaci wszech czasów:

  • Wierzcie albo nie, ale wzruszyłem się, mam łzy w oczach.
  • Historia zatoczyła koło. Diana też działała charytatywnie, a wy cudownie kontynuujecie jej misję.
  • Meghan ma w sobie więcej z Diany niż myślałam. Jestem poruszona tym, jak wykorzystuje swoją popularność do pomagania innym i jak uczciła pamięć o Dianie.

W ciągu niecałej doby, post z cytatem Diany polubiło ponad pół miliona internautów.

Zobacz: Meghan Markle szykuje kolekcję tanich ubrań dla popularnej sieciówki! To będzie sprzedażowy hit wszech czasów!


Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana na kolacji w Pałacu wersalskim w Paryżu, 1994 rok

Księżna Diana na kolacji w Pałacu wersalskim w Paryżu, 1994 rok

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×