Szukaj

Syn Meghan Markle i Harry’ego znów na tapecie. I to nie tylko przez pierwsze słowa

Archie Harrison, Meghan Markle

Archie Harrison, Meghan Markle

Archie, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego, wypowiada już pierwsze słowa. Jakie? Rodzice chłopca już od najmłodszych lat chcą uczyć go dobrych nawyków. Co zrobili?

Meghan Markle i książę Harry na początku roku wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii. Najpierw zamieszkali w Kanadzie, później przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Wybrali posiadłość zlokalizowaną w sąsiedztwie gwiazd klasy A, takich jak m.in. Penelope Cruz, czy Cameron Diaz.

Odkąd małżonkowie wprowadzili się do nowego domu, cały czas są na celowniku paparazzi. Fotoreporterzy chodzą po okolicy, nad posiadłością latają drony. Przeszkadza to nie tylko zakochanym, ale także ich sąsiadom:

Ludzie płacą miliony za to, że tam mieszkają, ponieważ jest pięknie, intymnie i spokojnie – mówi informator. – Ale kiedy Harry i Meghan się wprowadzili, zapanował totalny chaos.

Archie Harrison: pierwsze słowa syna Meghan Markle i Harry’ego

Meghan Markle i książę Harry nie komentują rewelacji podawanych przez kolorową prasę. Zamiast tego skupiają się na pracy i życiu rodzinnym. Niedawno Meghan zdobyła się na wyznanie, w którym odniosła się do zamieszek w Los Angeles:

Uświadomiłam sobie, że najbardziej niewłaściwe będzie nie powiedzieć nic. Jak wszyscy widzieliśmy w ciągu ostatniego tygodnia, to, co się dzieje w naszym kraju, w naszym stanie oraz w naszym rodzinnym mieście LA, jest absolutnie katastrofalne. […] Życie George’a Floyda miało znaczenie, życie Breonny Taylor miało znaczenie, życie Philando Castile’a i Tamira Rice’a miało znaczenie

Meghan i Harry w Stanach Zjednoczonych nie są sami. Towarzyszy im synek, Archie Harrison, który niedawno skończył roczek. Jak informuje zagraniczna prasa, Archie ma się bardzo dobrze. Informator Us Weekly donosi, że zaczyna mówić:

Mówi kilka słów, takich jak tata, mama książka i pies. Uwielbia bawić się klockami i w chowanego.

Małżonkowie bardzo chronią prywatności swojego syna. Nie wiadomo, kiedy fani rodziny królewskiej będą mogli go zobaczyć. Pewne jest za to, że Meghan w imieniu syna postanowiła zasponsorować psa ze schroniska.

Odnowiłam sponsoring hodowli psów w imieniu naszego syna Archiego, aby stworzyć tymczasowy dom dla potrzebującego zwierzaka – mówiła w przemówieniu skierowanym do organizacji Mayhew.

Księżna wierzy, że w ten sposób jej syn już od najmłodszych lat będzie się uczyć wartości.


Meghan Markle i Archie

Meghan Markle i Archie

Meghan Markle i Archie

Meghan Markle i Archie

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×