Szukaj

Szykuje się kolejny hit z Meghan Markle i księciem Harrym. Para weźmie drugi ślub przed kamerami

Meghan Markle zostanie gwiazdą telewizji — donosi tygodnik Heat. Podobno kontrakt jest już podpisane, a emisja pierwszych odcinków dokładnie zaplanowana. W czym ją zobaczymy?
Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry na początku roku zrezygnowali z pełnienia dalszych obowiązków w rodzinie królewskiej, o czym poinformowali w oficjalnym oświadczeniu:

Planujemy teraz zrównoważyć czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Ojczyzny i naszych mecenasów. Ta równowaga pozwoli nam wychować naszego syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na następny rozdział, w tym uruchomienie naszej nowej organizacji charytatywnej – informowali przed miesiącami.

W ramach porozumienia, które zawarli z królową Elżbietą II, interesy dworu reprezentowali do 31 marca.

Meghan Markle gwiazdą reality-show

Meghan i Harry wyprowadzili się z Londynu i przenieśli się do Vancourver (choć obecnie mówi się, że już opuścili Kanadę i zamieszkali w Los Angeles). Od momentu ich przeprowadzki kolorowa prasa regularnie informuje, jak zmienia się życie małżonków.

Najnowsza wieść niesie, że Markle tylko czekała, by wyswobodzić się z więzów rodzinnych i już szykuje się do podboju telewizji. Jak podaje Heat, żona Harry’ego pojawi się w reality show o nazwie I do, RedoTabloid twierdzi, że program zostanie wyemitowany na Netflixie.

Na czym będzie polegać? Dziesięć par, które zgłoszą się do udziału, będą miały szansę na kolejne wesele marzeń. Show poprowadzi przyjaciółka Meghan, Jessica Mulroney.

Meghan Markle w czerwonej sukience

Meghan Markle w czerwonej sukience

Meghan Markle i książę Harry: drugi ślub

Meghan i Harry za swój udział w reality-show mają zgarnąć niemały majątek, który pomógłby im zapewnić bezpieczną przyszłość w Ameryce.

Kiedy i czy małżonkowie pojawią się na planie? Pierwotnie podobno planowano pokazać odcinek z Harrym i Meghan w drugą rocznicę ich ślubu – 19 maja. Teraz już niemal pewne jest, że projekt przesunie się w czasie ze względu na pandemię koronawirusa. Magazyn Heat twierdzi, że zdjęcia zostały przełożone na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Chociaż tabloid jest wręcz przekonany, że para pojawi się w programie, małżonkowie uparcie milczą na ten temat. Czy jest więc szansa, że zobaczymy ich w przedsięwzięciu znacznie odbiegającym od ich dotychczasowej działalności? Jak dotąd Sussexowie nie angażowali się w tak bardzo komercyjne projekty. Ale przecież sami są żywym potwierdzeniem tezy mówiącej o tym, że zasady są po to, by je łamać…

Zobacz także: „Meghan Markle i książę Harry znaleźli się w punkcie krytycznym”. Tabloid o pierwszych kłopotach w raju


Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku w Kanadzie

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku w Kanadzie

Meghan Markle i Justin Trudeau, Instagram

Meghan Markle i Justin Trudeau, Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×