Szukaj

Fatalny początek kariery Meghan po odejściu z pałacu. Krytycy nie zostawili na niej suchej nitki: „Gniot”

Meghan Markle po odejściu z rodziny królewskiej dostała angaż w filmie przyrodniczym Elephant. Produkcję Disneya obejrzeli już brytyjscy i amerykańscy krytycy, którzy nie szczędzą gorzkich słów pod adresem księżnej Sussexu.
Meghan Markle – Elephant film

Meghan Markle – Elephant film

Meghan Markle, która z końcem marca zakończyła posługę dla królowej Elżbiety II, niedawno udzieliła głosu w produkcji Disneya zatytułowanej Elephant. Projekt zrealizowano pod koniec 2019 roku w Londynie, z kolei premiera filmu zaplanowana jest na 3 kwietnia na antenie Disney +.

Meghan wystąpiła w roli narratorki. Księżna opowiada historię afrykańskiej słonicy Shani i jej dziecka – Jomo, którzy wędrują przez pustynię Kalahari. W obliczu malejących zasobów wody i okrutnych drapieżników próbują podążać śladami przodków do zielonego raju. W prasie i w internecie pojawiły się pierwsze recenzje krytyków, którzy mieli okazję obejrzeć film tuż przed jego oficjalną premierą. Niestety na próżno szukać słów uznania dla samej Markle.

Elephant, Instagram Disney +

Elephant, Instagram Disney +

Meghan Markle w filmie Disneya. Opinie krytyków

Recenzje opublikowane na łamach brytyjskiej i amerykańskiej prasy są względnie spójne. Film z udziałem Meghan Markle średnio otrzymał 3 gwiazdki na 6. To, co urzekło krytyków, to zdjęcia – kamera śledziła rodzinę słoni, która przebyła półtora tysiąca kilometrów od Delty Okawango do rzeki Zambezi i Wodospadów Wiktorii na granicy Zimbabwe i Zambii. A co z opiniami na temat samej Meghan?

Jeżeli chodzi o rolę Meghan, to jej narracja jest za bardzo pozytywna i nadmiernie podekscytowana, przec co momentami głos księżnej jest trochę irytujący – podsumował ekspert piszący dla „The Sun”.

Robbie Collin z The Telegraph, który przyznał filmowi trzy gwiazdki, powiedział, że Meghan powinna udać się na lekcje do brytyjskiego guru – Davida Attenborougha – narratora filmów przyrodniczych.

Meghan brzmi jak słodka królewska dziewczynka z elementami dziewczynki z wyższych sfer – napisał.

Ed Potton z The Times był jeszcze bardziej zjadliwy. Bez ogródek wyznał, że Meghan z Elephant zrobiła „gniot” i zepsuła cały, bardzo przyjemny w odbiorze obrazek.

Odchodząca księżna Sussexu opowiada historię Disneya o stadzie słoni przemierzających pustynię. Boże, czy ona robi to leżąc sztywno?

Wynagrodzenie Meghan za udział w projekcie w całości przeznaczane jest dla fundacji Elephants Without Borders – organizacji zajmującej się ochroną przyrody, która pomaga chronić słonie przed kłusownictwem.


Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu "Król Lew" - Instagram

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Elephant, Instagram Disney +

Elephant, Instagram Disney +

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×