Szukaj

Sekretny blog Meghan Markle. Media dotarły do nieznanych zapisków księżnej

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle, chociaż nigdy się do tego nie przyznała, przez dwa lata prowadziła sekretną stronę internetową. Co publikowała? Szczegóły ujrzały światło dzienne. 

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i zamieszkali w Stanach Zjednoczonych. Do lipca mieszkali w Los Angeles, później kupili posiadłość w Santa Barbara, malowniczym nadmorskim miasteczku.

Od chwili przeprowadzki, cieszą się prywatnością w cichej, kameralnej społeczności. Mają nadzieję, że będzie to respektowane zarówno przez ich sąsiadów, jak i ich rodziny – komentuje dla Hello! przedstawiciel małżonków.

Meghan Markle: strona internetowa. Jaką prowadziła?

Nie jest tajemnicą, że Meghan, zanim dołączyła do rodziny królewskiej, realizowała się zawodowo. Była aktorką, prowadziła odnoszący sukcesy blog The TigJak ujawniają autorzy książki Finding Freedomnie była to jedyna strona internetowa, za którą odpowiadała żona Harry’ego.

Jak udało się ustalić, księżna przez dwa lata 2010 – 2012 prowadziła stronę The Working Actress, która szczegółowo opisywała pułapki i triumfy walki o przetrwanie w Hollywood:

Blog pokazywał szczere chwile radości, kiedy dostawała pracę, a także rozpacz i odrzucenie, które aktorzy odczuwali za każdym razem, gdy trafili rolę w branży, która często kierowała się raczej wyglądem niż talentem. Chociaż Meghan nigdy publicznie nie przyznała się do autorstwa tego popularnego bloga, jednym z najpilniej strzeżonych sekretów branży było to, że to ona za nim stała. Szybko została rozpozna dzięki sprytnym radom i anegdotom — czytamy w nowej książce o Meghan i Harry.

Wpisy, które publikowała autorka, powstawały na podstawie jej doświadczeń. Zdobywała je na castingach i podczas pracy w telewizji. Dwa lata po tym, jak przestała prowadzić stronę, ruszyła z blogiem, który sygnowała własnym nazwiskiem.

Chociaż Markle przez długi czas była aktywna w sieci, w listopadzie 2017 roku podjęła decyzję o zamknięciu swojej strony internetowej. Na początku 2018 roku dezaktywowała również wszystkie swoje publiczne konta w mediach społecznościowych, przygotowując się do dołączenia do rodziny królewskiej.


Księżna Kate i książę William - życzenia urodzinowe dla Meghan Markle

Księżna Kate i książę William - życzenia urodzinowe dla Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×