Szukaj

Meghan i Harry ogłosili ciążę. W ekscytacji wszyscy przeoczyli nawiązanie do księżnej Diany. Wspaniały gest

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry w niedzielę ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Nieoczekiwanie nawiązali do księżnej Diany. W jaki sposób?

Meghan Markle i książę Harry w zeszłym zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Zgodnie z porozumieniem, jakie zawarli z królową Elżbietą II, swoje funkcje wypełniali do końca marca. Potem przenieśli się za ocean. Najpierw zamieszkali w Kanadzie, tuż przed wybuchem pandemii przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych.

Meghan i Harry ogłosili drugą ciążę. Nawiązali do księżnej Diany

Małżonkowie spędzają pandemię w posiadłości w Santa Barbara. Co jakiś czas pokazują się publicznie, głównie online, prowadząc rozmowy z wybranymi adresatami. Koncentrują się na życiu rodzinnym i wychowywaniu Archiego. Pokonali trudne chwile – jedną z najbardziej dramatycznych było poronienie Meghan w lipcu zeszłego roku.

Utrata dziecka oznacza niemal nieznośny smutek, którego wielu doświadcza, ale o którym mało kto mówi – napisała 25 listopada w niezwykle szczerym i rozdzierającym serce eseju w New York Times.

Rodzina książęcej pary się powiększy. Meghan Markle jest w drugiej ciąży, o czym poinformowano w niedzielę. Tę szczęśliwą wiadomość przekazano na łamach magazynu People. Pojawiło się tam czarno-białe zdjęcie, które zostało zrobione przez zaprzyjaźnionego fotografa małżonków, Misana Harrimana.

Uśmiechnięty książę czule patrzy na żonę, która leży na kolanach męża. Uwagę przyciąga jej sporych rozmiarów brzuszek, który jest pięknie zaokrąglony. Nie bez znaczenia jest też ubiór przyszłej mamy. Ma na sobie dokładnie tę samą sukienkę, w której ogłosiła światu swoją pierwszą ciążę.

Informację o tym, że rodzina księcia i jego żony się powiększy, potwierdził rzecznik pary. W rozmowie z magazynem wydał on krótki komunikat:

Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka.

Gdy ta wiadomość obiegła media, w ekscytacji przeoczono fakt, że małżonkowie nawiązali do księżnej Diany. Królowa Ludzkich Serc, 37 lat temu ogłosiła, że jest w ciąży z Harrym. Tę radosną nowinę przekazała dokładnie 14 lutego 1984 roku. W galerii przypominamy czołówki brytyjskich dzienników z tamtego dnia.

Historia w piękny sposób zatoczyła koło.


Księżna Diana ogłosiła drugą ciążę 14 lutego 1984 roku

Księżna Diana ogłosiła drugą ciążę 14 lutego 1984 roku

Księżna Diana ogłosiła drugą ciążę 14 lutego 1984 roku

Księżna Diana ogłosiła drugą ciążę 14 lutego 1984 roku

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×