Szukaj

Matka Meghan Markle jest faworyzowana? Tego nie wolno było zrobić nawet rodzicom księżnej Kate!

Meghan Markle Doria Ragland

Matka Meghan Markle zamieszka w królewskiej posiadłości

W pałacu Kensington wyraźnie doszło do rozłamu. Chociaż od zaręczyn Meghan Markleksięcia Harry’ego cały królewski dwór jak jeden mąż twierdził, że księżna Kate i jej nowa szwagierka dogadują się bez najmniejszego problemu, kłopoty zaczęły wypływać na powierzchnię. Po ślubie, książę i księżna Sussex na dobre wprowadzili się do Nottingham Cottage, należącego do kompleksu tworzącego Kensington Palace. Podobno wtedy zaczęły się kłopoty, bo zupełnie odmienny styl życia książęcych par zaczął ze sobą kolidować. Oliwy do ognia dodała niedawno ciąża Meghan, która nie chce być pouczana przez bardziej doświadczoną Kate.

Jak donoszą brytyjskie tabloidy, para podjęła ostatecznie drastyczną decyzję o wyprowadzce. Według prasy, Meghan i Harry zamieszkają w królewskiej posiadłości w Windsorze. Oficjalnym powodem ma być chęć ucieczki od paparazzi i publicznego przeżywania ciąży, której kres nadejdzie w okolicy wiosny 2019 roku. Nieoficjalnie mówi się, że to dlatego, że Markle i księżna Kate skakały sobie do oczu, co powodowało też konflikt między księciem Williamem i jego młodszym bratem. Meghan nie będzie miała jednak na co narzekać. We Frogmore Cottage dołączy do niej bowiem… Matka.

Jak twierdzi Daily MailDoria Ragland zamieszka ze swoją córką i jej ukochanym w królewskiej posiadłości, by być „babcią na pełen etat”, gdy dziecko przyjdzie na świat. Zrobiła kurs w szkole rodzenia w Los Angeles i jest gotowa do podjęcia się nowych obowiązków. Kolejny raz widać tu również przykład faworyzowania matki Meghan. Gdy księżna Kate była w ciąży, musiała opuścić Londyn i przenieść się do domu swoich rodziców, jeśli chciała mieć matkę pod ręką. Meghan może zaś wprowadzić rodzicielkę do willi należącej do królowej Elżbiety II.

To zaogni konflikt?

Rozłam w rodzinie królewskiej! Meghan Markle i książę Harry WYPROWADZAJĄ SIĘ z Pałacu Kensington!

Meghan Markle i książę Harry wybrali imię dla dziecka! Wkopał ich książę Karol

Bolesna porażka księżnej Kate i wielki triumf Meghan Markle. Opublikowano pierwszy ważny ranking


Matka Meghan Markle – Doria Ragland – przed swoim domem

Matka Meghan Markle – Doria Ragland – przed swoim domem

Matka Meghan Markle – Doria Ragland – przed swoim domem

Matka Meghan Markle – Doria Ragland – przed swoim domem

Meghan Markle z matką Dorią Ragland i księciem Harrym promują charytatywną książkę kucharską

Meghan Markle z matką Dorią Ragland i księciem Harrym promują charytatywną książkę kucharską

Dodaj komentarz

  • Gość Eva 1grudnia 2018 pisze:

    Palac zszedł na psy dawniej czarni usługItali państwu a dzisiaj biali usługuja czarnym już niema inteligencji dziwię się że Brytyjczycy chcą jeszcze to utrzymywać

  • mzc pisze:

    Matka Meghan jest czarna, wiec royalsi boją sie im obu czegokolwiek odmawiać, bo wiadomo że od razu poleciałyby do brukowców smarkać jak strasznie są dyskryminowane i że raaaaasizm panie!

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×