Szukaj

Rodzinny dom Meghan Markle trafił na sprzedaż! Jego cena zwala z nóg

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry aktualnie mieszkają w Santa Barbara. Rodzinny dom byłej aktorki trafił właśnie na sprzedaż. Można go nabyć za niemałą sumę. O jakiej kwocie mowa?

Meghan Markle i książę Harry tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Najpierw zamieszali w Los Angeles, gdzie wynajmowali dom. Później przenieśli się do Santa Barbara i kupili swoją willę. Cieszą się z wymarzonej prywatności, o czym w rozmowie z Hello! poinformował ich przedstawiciel:

Od chwili przeprowadzki, cieszą się prywatnością w cichej, kameralnej społeczności. Mają nadzieję, że będzie to respektowane zarówno przez ich sąsiadów, jak i ich rodziny – komentuje.

Chociaż małżonkowie oficjalnie zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej, nadal angażują się w akcje charytatywne. Kilka dni temu para rozdawała rodzinom przybory szkolne i pomagała dzieciom wybrać i przymierzać nowe plecaki. Zakochani pojawili się w nieformalnych strojach i byli zdeterminowani, by obsłużyć każdą osobę, która czekała w kolejce. A pojawiły się prawdziwe tłumy!

Meghan Markle: dom rodzinny trafił na sprzedaż

Sporym zainteresowaniem cieszą się nie tylko wydarzenia, na których pojawiają się małżonkowie, ale także przedmioty z nimi związane. Tak jak dom, który trafił niedawno na sprzedaż. Mowa o nieruchomości, gdzie mieszkała rodzina Markle. Budynek znajduje się w Woodland Hills nieopodal Los Angeles. Składa się z dwóch sypialni, salonu i niewielkiego ogródka.

Wspomnianą posiadłość można kupić już za 950 tysięcy dolarów, czyli około 3,5 mln zł. Za tą kwotę można zamieszkać w miejscu, w którym żona Harry’ego spędziła sporą część swojego życia.

Jest warta takiej ceny?

Zobacz także: Meghan Markle szykuje się do czegoś wielkiego. Nie oszczędzi brytyjskiej monarchii. Tabloid podaje szczegóły


Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby

Meghan Markle

Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×