Szukaj

Pierwsze zdjęcie ciężarnej Meghan Markle wylądowało na okładce gazety. A jednak zostanie mamą?

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle jest w drugiej ciąży — donosi New Idea. Dowodem mają być zdjęcia, na których żona Harry'ego ma zaokrąglony brzuszek. Archie wkrótce doczeka się rodzeństwa?

Kilka miesięcy temu Meghan Markle i książę Harry, gdy przestali pełnić obowiązki w rodzinie królewskiej, przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Zamieszkali w Santa Barbara, gdzie niedawno kupili swoją wymarzoną posiadłość.

Małżonkowie nie ukrywają wnętrz nowego domu przed światem. Co jakiś czas udzielają wywiadów wprost z salonu, niedawno stamtąd poprowadzili galę Time 100.

Meghan Markle jest w drugiej ciąży? Zdjęcia paparazzi

Wydaje się, że Meghan i Harry dobrze się dogadują. Gdy publicznie wspólnie się pokazują, nie szczędzą sobie czułych gestów, a także serdecznie się do siebie zwracają. Czyżby była to tylko gra pozorów? Zagraniczne tabloidy donoszą, że małżonkowie przechodzą silny kryzys, a książę rzekomo spędza więcej czasu z Archiem i psami niż ze swoją żoną.

Informator jednej z gazet donosi, że Markle nie mogła znieść napięcia, które panowało w ich domu. Spakowała walizki i na jakiś czas przeniosła się do hotelu. Obiady zamiast z rodziną jada w lokalnej restauracji kilka razy w tygodniu i przeważnie pojawia się sama. Nie zawsze tak było. Miejscowi donoszą, że Harry kiedyś regularnie trwał u jej boku, teraz prawie wcale jej nie towarzyszy:

Książę Harry przychodził z Meghan do tego lokalu. Obecnie razem rzadko pojawiają się publicznie — mówi informator tabloidu.

New Idea podaje, że chociaż małżonkowie nie potrafią dojść do porozumienia, to wkrótce ich rodzina się powiększy. Tabloid jako dowód na okładce publikuje zdjęcia Meghan Markle, która spaceruje w zimowej czapce i ciepłej kurtce, opinającej jej ciążowy brzuszek. Te pierwsze fotografie ciężarnej żony Harry’ego wywołały niemałe zamieszanie.

Meghan Markle odchodzi — czytamy na okładce gazety.

Co do wiarygodności informacji można mieć spore wątpliwości. Wystarczy zwrócić uwagę na ubiór byłej aktorki, by przekonać się, że kadr zaprezentowany na czołówce prawdopodobnie pochodzi z okresu, gdy była w ciąży z Archiem. Świadczyć o tym może fakt, że Meghan nie ma na twarzy maski, która jest wymaganym elementem ochronnym w czasie pandemii. Jeśli się mylimy – gratulujemy.


Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle w amerykańskiej wersji programu Mam Talent

Meghan Markle w amerykańskiej wersji programu Mam Talent

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×