Szukaj

Sensacyjne odkrycie brytyjskiej prasy! Chodzi o dłonie Meghan Markle!

Meghan Markle - dłonie

Meghan Markle - dłonie

Meghan Markle dość często układa dłonie w ten sam sposób. Co oznacza ulubiony gest księżnej? Ekspert od mowy ciała rozwiał wszelkie wątpliwości. Zobacz, co przekazał brytyjskim mediom.

Meghan Markle, od momentu w którym poślubiła księcia Harry’ego i oficjalnie dołączyła do rodziny królewskiej, niemal non stop jest na świeczniku. Kolorowa prasa interesuje się nie tylko nowymi stylizacjami księżnej, ale także jej zachowaniami w różnych sytuacjach.

Tym razem na tapecie znalazły się dłonie Meghan, a konkretnie fakt, że księżna często delikatnie je zaciska i zbliża do podbródka. Co to oznacza? Według ekspertki od mowy ciała, Judi James, Markle wciąż nie może uwierzyć w to, że należy do rodziny królewskiej i zachwyca się tym wszystkim, co dzieje się wokół niej:

Można by stwierdzić, ze jej gest jest wyrazem podniecenia nowym statutem. Taki ruch dłoni widzi się często u dzieci grających w filmach i reklamach. Jest więc raczej teatralny – skomentowała ekspertka w rozmowie z Fabulous Digital.

James zachowanie to połączyła z życzeniami, które z okazji urodzin złożył jej książę Harry. Brat Williama przyznał, że dziękuje ukochanej za to, że ukochana towarzyszy jej w przygodzie. O czym mowa?

Sądzę, że chodziło mu o wszystko, czego doświadcza będąc księżną – podkreśliła.

Przez ostatnie trzy lata w życiu byłej gwiazdy Hollywood sporo się zmieniło. Księżna nie tylko została mamą, ale także m.in. wybrała się w oficjalną podróż do Australii i Afryki arabskiej oraz współtworzyła najważniejsze w roku wydanie brytyjskiej edycji magazynu Vogue. 

Z pewnością takich doświadczeń nie przeżyłaby będąc jedynie aktorką, która grywała drugoplanowe w amerykańskich filmach i serialach.

Zobacz: Meghan Markle nie chce już być bezrobotną księżną! Żona Harry’ego twardo negocjuje warunki z „królową lodu”!

Zobacz: Willa Meghan Markle wystawiona na sprzedaż! Wnętrza zapierają dech! Co za luksus!

Zobacz: Victoria Beckham wskazała najpiękniejszą przedstawicielkę królewskiego rodu! Nie jest to ani Meghan, ani Kate!


Meghan Markle - w jaki sposób składa dłonie?

Meghan Markle - w jaki sposób składa dłonie?

Meghan Markle podczas Trooping the Color

Meghan Markle podczas Trooping the Color

Megan Markle i Książę Harry - Instagram

Megan Markle i Książę Harry - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×