Meghan Markle buduje własny pałac! Wyda na niego 100 milionów dolarów. Tabloid pokazał zdjęcia wnętrz

Książę Harry, Meghan Markle

Książę Harry, Meghan Markle

Meghan Markle zamierza zbudować swój własny pałac w Stanach Zjednoczonych. Prasa donosi, że nie zamierza liczyć się z kosztami. New Idea pokazała zdjęcia wnętrz.

To już cztery lata, odkąd Meghan Markle dokonała wielkiej przeprowadzki z Toronto, by być u boku księcia Harry’ego w Londynie. Od tamtego czasu ma trudności ze znalezieniem domu, który będzie jej w stu procentach odpowiadał. Nie wystarczyło Kensington Palace, Frogmore Cottage ani nawet Vancouver Island – i to wszystko było jeszcze zanim wyprowadziła się z hollywoodzkiego domu swojego przyjaciela, aktora Tylera Perry’ego i zamieszkała w Montecito. Jednak i ta posiadłość nie zadowoliła żony Harry’ego. Tabloidy donoszą, że sama chce zbudować wymarzoną rezydencję. I to za ogromne pieniądze.

Meghan chce zbudować dom za 100 milionów dolarów

Wygląda na to, że Meghan jest gotowa sprzedać 20-milionową posiadłość Montecito, którą ona i Harry kupili zaledwie 19 miesięcy temu. Ale ma też plan. New Idea ujawnia, że poinformowała Harry’ego, że chce zbudować własny zamek od podstaw. Oczywiście bez liczenia się z kosztami.

Harry był zaskoczony jej pomysłem – mówi źródło, które ujawnia, że ​​książę Sussex w końcu poczuł się jak w domu w Montecito – Mają wszystko, czego mogliby kiedykolwiek chcieć w swojej posiadłości, w tym plac zabaw dla dzieci oraz kort tenisowy. On stara się zrozumieć, dlaczego jest niezadowolona. Mówi się, że Harry drapie się po głowie z powodu ciągłego niezdecydowania swojej żony, co powoduje napięcie między parą, która od dwóch lat prawie nie była w Anglii.

Meghan nie jest zaniepokojona wahaniem Harry’ego. Znawcy potwierdzają, że szuka najlepszej działki zarówno w Los Angeles, jak i w pustynnej enklawie celebrytów w Palm Springs, aby wychować Archiego i Lilibet w domu marzeń.

Interesuje się zamkniętą społecznością Hidden Hills w Los Angeles, która jest bardzo prywatna i wyjątkowo ekskluzywna — mówi osoba z branży nieruchomości – Same działki sprzedają się za około 2 miliony dolarów. Nic dziwnego, że mieszkańcy to bogaci i sławni ludzie, tacy jak Kardashianowie, którzy szukają prywatności na spektakularnych szczytach górskich, ale w niewielkiej odległości od Hollywood.

New Idea dowiedziała się również, że Meghan ostatnio zapytała o kupno działki w posiadłościach Madison Club w Palm Springs. W okolicy mieszkają się takie sławy, jak Kris Jenner i Cindy Crawford, które są właścicielkami nowych budynków na designerskim polu golfowym otoczonym wysokimi murami.

Ma wizję i skupia się na planach tego wymarzonego domu – mówi źródło, które dodaje, że Meghan była zdeterminowana, aby zbudować swój własny Pałac Buckingham w Kalifornii – Ceny rosły i rosły, więc będzie to kosztowne. Czas pokaże wielki plan Meghan.

Czy rzeczywiście Meghan chce się zabrać za budowę idealnego domu? To się dopiero okaże. W artykule pojawiły się zdjęcia przykładowych wnętrz, które Markle chce odtworzyć w swoim amerykańskim pałacu.


Meghan buduje wymarzony dom

Meghan buduje wymarzony dom

Meghan Markle buduje pałac w USA? (fot. New Idea)

Meghan Markle buduje pałac w USA? (fot. New Idea)

Wnętrza pałacu Meghan (fot. New Idea)

Wnętrza pałacu Meghan (fot. New Idea)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×