Szukaj

Meghan Markle w ciąży zaszalała na after party po celebryckiej gali! Pozowała na ściance wśród i bawiła się w towarzystwie gwiazd! Wyciekł film

Meghan Markle na after party po Fashion Awards 2018

Meghan Markle na after party po Fashion Awards 2018

Meghan Markle w ciąży szaleje na imprezie

Meghan Markle na after party po British Fashion Awards 2018. Księżna Sussexu z dużym ciążowym brzuchem na przyjęciu bawiła się wśród największych gwiazd i pozowała do zdjęć na ściance jak celebrytka. Do internetu trafił film.

Meghan Markle na after party po British Fashion Awards 2018

Ciężarna Meghan Markle poszła w ślady swojej szwagierki, księżnej Kate, i nawet nosząc pod sercem dziecko nie rezygnuje z królewskich obowiązków. Będąc na początku drugiego trymestru wybrała się w 16-dniowe królewskie tournée po Nowej Zelandii, Australii, Fidżi i wsypie Tonga, a po powrocie do Londynu rzuciła się w wir charytatywnych spotkań towarzyskich. Jej wizyta na British Fashion Awards 2018 była dość niespodziewana, ale najwyraźniej żona księcia Harry’ego nie mogła odmówić sobie przyjemności wręczenia nagrody dla najlepszej projektantki – Claire Waight Keller z domu mody Givenchy. To właśnie ona stoi za jej suknią ślubną, która zachwyciła cały świat.

Po uroczystości wręczenia nagród Meghan miała okazję na chwilę wrócić do celebryckiego życia, które porzuciła wychodząc za mąż za księcia Walii. Do sieci trafiły zdjęcia księżnej z after party, na których jako gwiazda serialu Suits bywała niegdyś regularnie.

Przepiękne trójwymiarowe zdjęcie Markle, aktorki Rosamund Pike i Claire zachwyciły internautów. Szczególną uwagę zwracał ogromny ciążowy brzuszek, który Meghan nieustannie obejmowała w czuły sposób.

Ciekawe tylko co na to wszystko królowa…

Cały świat zaniemówił! Meghan Markle z wielkim brzuchem ciążowym największą niespodzianką na gali Fashion Awards 2018! Skradła całe show!

Meghan Markle z historycznym sukcesem! Zostawiła księżną Kate daleko w tyle!

Stare dokumenty Meghan Markle wyciekły do mediów! Sensacyjne odkrycie tabloidu


Meghan Markle na after party po gali British Fashion Awards 2018

Meghan Markle na after party po gali British Fashion Awards 2018

Meghan Markle pokazała ogromny brzuch na gali British Fashion Awards 2018

Meghan Markle pokazała ogromny brzuch na gali British Fashion Awards 2018

Meghan Markle z dużym ciążowym brzuchem na gali British Fashion Awards 2018

Meghan Markle z dużym ciążowym brzuchem na gali British Fashion Awards 2018

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Gwiazdą Hollywood to ona nigdy nie była. Grała jednoodcinkowe ogony w serialach, ewentualnie pięcioplanowe role w filmach, a jedyną główną rolę miała w Suits gdzie świeciła golizną… Pozowanie z taką „gwiazdą” to zniewaga dla Rosamund, która przypominam była nominowana do Oscara…

 • Gość pisze:

  Megan była podrzędna aktorka, praktycznie świat poznał ja, kiedy zaczęła spotykać się z Harrym. Jak czytam, ze znowu poczuła się jak gwiazda, to śmiech mnie ogarnia.

 • Gość pisze:

  Księżna też człowiek

 • Gość pisze:

  podtrzymuje tą poduszkę cały czas. Swoją drogą na służbowe wyjścia nie ma siły i zasłania się ciążą, a na celebryckie imprezki pierwsza

 • Gośćaa pisze:

  To nie księżna tylko celebrytka. Kate prawie codziennie jest w jakimś szpitalu/fundacji, a ona przez ciążę nie wychodzi, ale na modową galę to pełne ozdrowienie.

 • Qwerty pisze:

  Prawda jest taka, że to dziecko które niebawem urodzi to tak naprawdę jedyne jej zabezpieczenie. Za jakiś czas rozwiedzie się z hukiem z Harrym a forsa będzie płynąć stałym strumieniem. Ona długo na tym dworze nie wytrzyma. Po prostu ciągnie wilka do lasu.. Taka prawda…

 • Gość pisze:

  Co ona ma z tym brzuchem cały czas do obmacują moE podtrzymuje zeby coś nie wyleciało

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×