Szukaj

Biografia Meghan usunięta ze strony rodziny królewskiej. W jej miejsce pojawiło się nowe info

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle kilka miesięcy temu zrezygnowała z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Teraz z oficjalnej strony zniknął fragment jej biografii. Co wiadomo na ten temat?

Meghan Markle i książę Harry przed pandemią koronawirusa przeprowadzili się do Los Angeles. Zamieszkali w modnej, prestiżowej dzielnicy, w której znajdują się domy największych gwiazd. Małżonkowie, odkąd przeprowadzili się za ocean, przestali być aktywni w social medach. Chociaż ich konto na Instagramie miało rekordowe zasięgi, nie jest aktywne.

Biografia Meghan Markle zniknęła z oficjalnej strony rodziny królewskiej

Meghan i Harry zamknęli oficjalne konto tuż po tym, jak zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Jak donosi The Sun pałac także postanowił uporządkować informacje na temat małżonków. Biografia księżnej zniknęła z oficjalnej strony.

Każdy z członków brytyjskiej rodziny królewskiej na stronie ma swoją podstronę. Chociaż żona Harry’ego do niedawna była przedstawiana jako osoba bardzo zaangażowana i dumna ze swojego feminizmu, a także walcząca o prawa kobiet, to już przeszłość. W zamian znajduje się wzmianka o tym, że wraz z małżonkiem wycofali się z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej:

Frogmore Cottage w Wielkiej Brytanii pozostaje ich domem rodzinnym. Księżna będzie nadal wspierać szereg inicjatyw charytatywnych i organizacji, które odzwierciedlają problemy, z którymi jest od dawna związana, w tym sztukę, dostęp do edukacji, wsparcie dla kobiet i dobrostan zwierząt – czytamy na stronie.

Dlaczego zdecydowano się na taki ruch? Osoba odpowiedzialna za stronę komentuje, że każda zmiana jest wcześniej konsultowana:

Strona jest aktualizowana na bieżąco. Odzwierciedla to, na co kładą w tym momencie nacisk poszczególni członkowie rodziny królewskiej. Wszelkie zmiany są wcześniej konsultowane przed naniesieniem poprawek na stronę — komentuje informator The Sun.

Ciekawe, czy Meghan wie o naniesionych zmianach.


Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Meghan Markle - Robert Clack School

Meghan Markle - Robert Clack School

Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle w teatrze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×